PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana układu szablonu w kontakcie



annagt
11-11-2014, 14:45
Witam,
mam problem z szablonem w zakładce kontakt - korzystam z wbudowanego komponentu Kontakty. Ustawiłam wyświetlanie prostego kontaktu i cała struktura strony mi się rozjeżdża. Zauważyłam, że ułożenie divów się zmieniło i jest następujące:


<div id="wrapper2"> <div id="main" role="main"></div> (tutaj jest div z komponentem do wyświetlania kontaktu)
<nav id="nav" class="left leftbigger" role="navigation"></nav> (tu znajduje się jak wiadomo boczna nawigacja, na której mi właśnie zależy)
</div>

Otóż cały problem w tym, że na pozostałych stronach jest inaczej:


<div id="wrapper2"> <div id="main" role="main"></div>
</div>
<nav id="nav" class="left leftbigger" role="navigation"></nav>

a więc wrapper jest po lewej stronie i ma 65% szerokości, a nav po prawej i ma 30% szer - tak jest ustawiony szablon (bazuje na gotowym szablonie beez3)
W zakładce kontakt przez ustawione właściwości jak powyżej nav wskakuje mi pod spód i cała szerokość diva jest ustawiona na 65% tak jak teoretycznie powinno być.

Czy ktoś wie dlaczego przy użyciu wbudowanego komponentu do wyświetlania kontaktu wrzuca mi nav w diva wrapper2?

P.S. Starałam się to wytłumaczyć najprościej jak potrafię.. mam nadzieję, że jest to zrozumiałe :)

Qbik
11-11-2014, 16:34
Link? Czasem podobnie może się dziać jak brakuje jakiegoś domkniecia.
Jakie modyfikacje w szablonie były zrobione, a szczególnie co jest dla kontaktu w template override