PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z meta danymi i udostępnianymi linkami



Tidus
15-11-2014, 10:14
Witam,

Pisałem wczoraj o tym na Facebooku, jednak uważam że forum będzie nieco lepszym miejscem na tego typu problem. Kwestia jest tego typu:
Korzystam z komponentów Dj Classfielads i K2. Strona główna jest ustawiona z kategorii K2. W Joomla mam ustawione meta dane, jednak moja strona główna czyta opis z kategorii K2 czyli jest całkowicie pusty, ponieważ nie ustawiałem tego. Jak przejdę na kolejną kategorię, czyli DJ tam wszystkie dane są dobrze pobierane. Problem się zaczyna np. kiedy udostępniam jakiś link na Facebooka wyskakuje błąd 403, czyli odmowa dostępu i meta dane nie są pobierane. Tan sam zabieg przeprowadzam kiedy udostępniam treści K2, wszystko zostaje dobrze pobrane. Nie mam już pojęcia co jest grane, spędziłem pół nocy na szukaniu odpowiedzi, a nie mogę tego tak zostawić ponieważ, główne źródło odwiedzin w serwisie ogłoszeniowym jest właśnie przez udostępnianie :((

Tidus
15-11-2014, 10:53
Panowie przepraszam za post pod postem, ale kolejna rzecz jaka zaczęła mnie martwić to że często na samej stronie pojawia się błąd 403. Dzieje się to w momencie kiedy próbuje przez przyciski społecznościowe udostępnić link, a potem cofnąć stronę i w żaden sposób już nie mogę się dostać do strony, zamknięcie przeglądarki i otwarcie nowego okna dopiero naprawia sytuację. Kolejna rzecz jaka mi się nasuwa to wyłączyłem przepisywanie adresów i zmieniłem htaacess na htaacess.txt udostępniony link wyglądał ok po tym zabiegu, ale tylko przez moment, zaraz potem znów błąd 403

Tidus
09-12-2014, 11:28
Dla zainteresowanych, problem leżał po stronie hostingu AZ.pl napisałem do działu pomocy i po weekendzie wszystko powoli wróciło do normy, nie wyjaśniono mi dlaczego tak się stało, ale najważniejsze że wszystko chodzi. Tutaj też plus dla supportu AZ