PDA

Zobacz pełną wersję : Sklep internetowy - prosty pod joomla



DDDarek
16-11-2014, 17:27
Witam

Wiem że temat już wiele razy był, ale może ktoś doradzi, szukam prostego, tzn na kilkanascie, może 20-30 produktów sklepu, przeglądałem Jstore i K2, niestety niewiele tam jest dodatków z płatnościami przystosowanymi do polskich kanałów, więcej mają redshop, hika, joomshopping, ale wyglądają na dosyć zaawansowane, nie wiem czy jest sens w nie wchodzić, a jesli jest to który polecacie z nich. W tej chwili testuję Virtuemart, ale zupełnie mi się nie podoba, nie wygląda za ciekawie, troche jak z poprzedniej epoki. Czy mógłby ktoś doradzic co z tego wybrać, ewentualnie może coś innego. Czy warto wyskoczyć poza joomlę? tyle że wtedy będę miał więcej pracy z tworzeniem szablonu dodatkowo pod sklep, a dla joomli juz mam zrobiony. Będe wdzięczny za porade :zagubiony:

zwiastun
16-11-2014, 17:30
I do J2Store i do K2Store masz polskie płatności. http://www.trzepizur.pl/rozszerzenia.html

DDDarek
16-11-2014, 18:17
Super dzięki wielkie za pomoc, tego mi włąsnie brakowało, a masz faworyta w tej dwójce ? Widze że J2Store ma całkiem w porządku funkcje, kupony rabatowe widże też sa wygląda całkiem dobrze.

zwiastun
16-11-2014, 18:59
K2Store wymaga instalacji K2. J2Store integruje się z artykułami Joomla. Oba komponenty sa tego samego autora, oferują takie same funkcje.

DDDarek
16-11-2014, 20:51
Dzięki wielkie za pomoc.