PDA

Zobacz pełną wersję : problem z mospagebreak



deflection
01-03-2007, 00:32
Witam

mam artykul, dodaje sobie w srodku artykulu {mospagebreak} no i ladnie mi go dzili i ladnie pojawia sie spis itd...

ale to jest wsio ok do momentu az sie nie zaloguje.
po zalogowaniu pojawia sie dodatkowa strona w spisie tresci gdzie jest sam kod html. jak dziele cos an 3 strony to pojawiaja sie dodattkowe 2 i tak dalej analogicznie.

poza tym bedac niezalogowanym, strona wyswietla sie prawidlowo, natomiast po zalogowaniu rozjezdza sie, a wina lezy po stronie {mospagebreak}
a raczej po stronie Joomla-Przemo comments (http://helps.pl/administrator/index2.php?option=com_mambots&client=&task=editA&hidemainmenu=1&id=27) bo jak to wylacze to jest ok :(

jakas dziura jest pomiedzy tym a tym jak stone uporasz sie z tym daj znac bo pagebreak by sie przydal)

stone
03-03-2007, 11:05
ok sprawdzę

deflection
03-04-2007, 22:07
czy mozna wylaczyc Joomla-Przemo comments w np mod_newsflash ?

jak tak to jak?

stone
03-04-2007, 23:24
nie mam czasu nad tym siąść, ale postaram się przez święta poporawiać tego bota

deflection
04-04-2007, 14:09
nie ebde zakladal nowego tematu, a to moje propozycje co do poprawek do tego bota:

1. mozliwosc wylaczania w poszczegolnych modulach. tzn zeby np w newsflash itp moznabylo wylaczyc (albo instrukcja jak zrobic zeby w module wylaczyc cos takiego bo rozumiem ze latwiej wylaczyc w module niz zrobic zeby bot czytal jakie sa moduly i tam wylaczac)

2. dzialanie poprawne z mospagebreak

3. zeby w komentarzach poprawnie wyswietlal sie BBCode (a nie sam kod) bo czasem ktos odpowie na forum to robi sie balagan :) (moze nawet usuwac znaczniki, ja niestety nie wiem jak to zrobic:)

edit:

4. fajnie zeby tez byla opcja zamiast cytowania dawac sam link do artykulu, albo i jedno i drugie

wiecej bledow nie widze :) jak cos jeszcze zauwaze to napisze:)

deflection
06-04-2007, 12:42
znalazlem kolejny uciazliwy element :)
zaraz p ododaniu komentarza poajawia sie jakas dziwna cyfra nad tytulem artykulu.
http://img72.imageshack.us/img72/760/cyfrykd0.jpg
za kazdym razem inna :/

zwiastun
06-04-2007, 22:50
Wina nie leży w bocie, tylko w komentarzach

deflection
09-04-2007, 20:36
mozesz jasniej troszke powiedziec?

zwiastun
09-04-2007, 22:37
A co jaśniej?


poza tym bedac niezalogowanym, strona wyswietla sie prawidlowo, natomiast po zalogowaniu rozjezdza sie, a wina lezy po stronie {mospagebreak}
a raczej po stronie Joomla-Przemo comments (http://helps.pl/administrator/index2.php?option=com_mambots&client=&task=editA&hidemainmenu=1&id=27) bo jak to wylacze to jest ok

deflection
10-04-2007, 19:33
zwiastun, czasem czytanie ze zrozumieniem pomaga...
Joomla-Przemo comments - to jest bot (dodatek)

o tym caly czas pisze

po drugie wiem ze admin ma zawsze racje ale jesli widzisz ze pisze do osoby ktora zajmuje sie projektem PE, a ty wciskasz swoje 3 grosze zupelnie nie z tej beczki to nie pomagasz. Wiem ze wina lezy po stronie BOTA komentarzy, nie musisz mi o tym mowic, ale pisze na temat naprawy tego...

stone
10-04-2007, 21:14
spokojnie, spokojnie, bez niepotrzebnych emocji:) Kurcze nie mam czasu aby siąść i poprawiać wyszstko ale widzę że bedę musiał:)
Na szybko to mozna się tych cyferek pozbyć usuwając

echo $first_comment_check;

z pliku modules/content/jpcomment.php

Taki artefakt mi został. Co do reszty postaram się najdalej w weekend siąść

deflection
18-04-2007, 16:37
i jak tam poprawki?