PDA

Zobacz pełną wersję : Grupowanie artykułów nie działa



Alart
27-11-2014, 15:14
Witam,
Właśnie aktualizuję sobie serwis z joomla 2.5 do 3.3. Coś mi zniszczyło strukturę baz danych, więc w zasadzie postawiłem na nowo i zaimportowałem tabelę content przez sql. Dość dobrze działa, ale piszę o tym, bo może to ma coś wspólnego z moim problemem.

Otóż problem polega na tym, że na blogu umieszczam w kolumnie po prawej (position7 według szablony beez3, ja przerobiłem ten szablon i używam) listę artykułów, która powinna być pogrupowana miesiącami.
Otóż w joomli 2.5 działało to poprawnie, tymczasem na nowej wersji artykuły się nie grupują. Po prostu nie pojawia się napis np. lipiec 2013, po prostu nie ma nic, ani się nie wyświetla, ani w źródle strony.

Ustawienia modułu są na 90% poprawne, skopiowałem je z poprzedniej wersji, trochę pokombinowałem. Gdy próbowałem grupować według autora czy inaczej, też nie grupuje.

Szukałem w internetach, ale nie znalazłem żadnego rozwiązania. Znaczy... Znalazłem głupią propozycję, żeby porobić kategorie np. ,,lipiec 2013'' i grupować kategoriami. Oczywiście nie zamierzam się w to bawić, szczególnie, że prawdopodobnie kategoriami tez nie pogrupuje.

Podsumowując: chciałbym pogrupować artykuły miasiącami, ale mi to nie działa.
Czy ktoś może ma jakieś rozwiązanie?