PDA

Zobacz pełną wersję : Favicon



marking
28-11-2014, 12:09
Witam!
Mam problem z faviconem w joomla3
otóż w panelu administracji pokazuje taki jak wgrałem, natomiast na stronie pokazuje nadal logo joomli
teraz tak:
wgrałem w folder templates i mojego stylu (także zamieniłem)
czysciłem cache, sprawdzałem na innych przeglądarkach
na wszelki wypadek zmienilem tez favicon.ico w innych stylach, ale cały czas wyświetla mi ten joomlowy.....
prosze o pomoc :)

dodam jeszcze, ze przed chwilką z katalogu mojej templatki joomla wyrzucilem favicon.ico i zniknął w ogóle, ale po wgraniu na nowo prawidłowego teraz nie wyświetla się żaden ;/.

noras
28-11-2014, 13:53
Cache, wyczyść bufor, usuń przestarzałe pliki, powinno pomóc.

ps. Z Faviconem wiąże różne dziwne historie, jedna z nich mówi że favicon chachowany był na serwerze (lokalna maszyna w firmie) i nawet po usunięciu całej Joomli z katalogu favicon został Joomlowy. Ale z tym serwerem były też inne problemy :) I rozumiem że Ciebie to nie dotyczy bo nie masz tego lokalnie tylko gdzieś na serwerze/hostingu zewnętrznym prawda?

marking
28-11-2014, 14:04
mam na zewnetrznym serwerze, ale nie zmienia to faktu ze po usunieciu i tak dalej nadal joomlowa jest ;/
na innych przegladarkach tez neistety
;/

noras
28-11-2014, 15:05
Spróbuj użyć jakiegoś pluginu do zmiany Favicon, http://extensions.joomla.org/extensions/style-a-design/design/16820

A jeśli to nie pomoże to ja bym zapytał hostingodawcy czy jest wstanie pomóc.


ps. A jak usuniesz wszystkie pliki z serwera to też favicon zostaje z Joomla? W moim przypadku tak było (lokalnie) wtedy to problem po stronie serwera :)

marking
28-11-2014, 16:12
wlasnie jak usunalem favicon.ico z serwera, to nie wyswietla favicona w ogole
ale jak wgram favicon.ico to wyświetla ten joomlowski, mimo ze wgrany jest inny i dlatego nie kumam tego wlasnie ;/