PDA

Zobacz pełną wersję : virtuemart - metoda wysylki na adres email



alex011251
29-11-2014, 21:27
Jak w temacie. Od jakiegos czasu konfiguruje virtuemart 2 i teraz pozostalo mi teraz wybor wysylki na maila by nie pytalo mnie o jakies adresy itd zamieszkania ;/ nigdzie nie moge tego znalezc

alex011251
12-12-2014, 19:17
A więc? ;(

Gall Anonim
12-12-2014, 20:23
Tyle że do tego potrzebna jest konfiguracja oparta na produkcie cyfrowym a jeżeli chodzi o VM 2 to nie wiem czy ma taką możliwość bo w początkowej fazie nie miał na 100% - potem ktoś na forum pisał że się pojawił - no i kwestia czy chodzi ci o adres wysyłki, czy też pyta o adres nabywcy bo to dwie różne sprawy - chociażby podstawa naliczenia podatków przez system.

alex011251
14-12-2014, 11:05
Chodzi o wysylke . Mam zainstalowany dodatek do produktu cyfrowego o nazwie Digitoll ale nie wiem czy jest w nim mozliwosc jakos by pokazywalo metode wysylki na maila.

Gall Anonim
14-12-2014, 16:31
Wykorzystując DigitalTools ustawiasz dodatkową opcję produktu w wersji elektronicznej - z automatu jest to produkt który po opłaceniu jest do pobrania jako plik cyfrowy - możesz po prostu dodać opcje i po sprawie.
W każdym z przypadków system wymusza podanie przez nabywcę danych z których wynika między innymi podatek i nie są to dane do wysyłki.
all
Swoją drogą to rozszerzenie komercyjne i to dość drogie (o ile pamiętam 99$) więc przepytałbym twórców o dostępne opcje - dawno temu używałem tego rozszerzenia więc zapewne nastąpił szereg zmian.

alex011251
14-12-2014, 18:03
Ale nie da sie tego tak latwo ustawic. Ogolnie virtuemart 2 wiec nie mam takiej opcji. Sciaganie i zakup dziala ale nie wiem jak ustawic by bylo cos innegol

Nie wybrano metody dostawy
Zamówienie krok 2
Proszę wybrać metodę wysyłki
Zapisz
Nie mogliśmy dopasować metody wysyłki. Prosimy o uzupełnienie danych adresowych.