PDA

Zobacz pełną wersję : iCagenda - powtarzające się święta i niedziałające wydarzenia na głównej.



bahati.nzuri
02-12-2014, 20:32
Dobry wieczór,
Proszę o pomoc. Od pewnego czasu na mojej stronie używam modułu iCagenda. Wszystko fajnie śmigało do czasu. W którymś momencie wydarzenia po kliknięciu na kalendarz przestały się wyświetlać ale TYLKO na stronie głównej. Na innych zakładach działa poprawnie. Czy ktoś wie może jak rozwiązać ten problem? Jeżeli ktoś chciałby pomóc to zapraszam na www.koszalinczyk.pl w celu zweryfikowania problemu...

A druga sprawa to pytanie odnośnie tego,czy w iCagenda da się włączyć powtarzanie np. świąt aby nie było trzeba co roku znów od początku wpisywać ich ręcznie?

Proszę o pomoc. :placz:Btw może ktoś wypowie się na temat powyższej stronki? To nasze pierwsze dzieło i jesteśmy otwarci na krytykę oraz porady od doświadczonych webmasterów :)

bahati.nzuri
12-12-2014, 18:18
Czy nikogo tu nie ma?? Każdy już zajada świąteczne pierniki pewnie ... albo co gorsza pierogi! :P
Ale tak na poważnie to proszę o odpowiedź.
Problem z wyświetlaniem wydarzeń już rozwiązałam.. okazało się że iCagenda koliduje z sliderem :)

1. ale pozostało moje pytanie dotyczące powtarzania świąt (patrz post wyżej)

2. i zrodził się nowy problem po założeniu fanpage na fb... w udostepnianych ze strony artykułach można wybrać tylko zdjęcie z tegoż kalendarza a nie z konkretnego artykułu którego to udostępnienie dotyczy...

np. zamieszczam na stronie artykuł o promocji w sklepie, udostępniam to na fb i zamiast pokazywac się zdjęcie z artykułu to wyskakuje mi plakat Sylwestra oO,

Proszę o pomoc.

Gall Anonim
12-12-2014, 20:55
W wersji darmowej o ile kojarzę nie ma opcji zdarzeń cyklicznych według dat kalendarzowych.
Sprawa numer dwa to kwestia rozszerzenia obsługującego fb - jednocześnie przypominam że zmiana rozszerzenia nawet na właściwe nie pociąga widoczności natychmiastowej zmiany metody działania (wyboru ilustracji z artykułu) ponieważ fb "trzyma" w pamięci poprzednią ilustrację i odświeża to dość rzadko - nie pamiętam dokładnie ile wynosi standardowy czas odświeżenia - jeżeli ktoś chce zobaczyć czy zmiana taka nastąpiła i rozszerzenie działa poprawnie ma do wyboru dwie metody działania,
1. testować każde rozszerzenie na inny artykule (od warunkiem że nie był on jeszcze udostępniony)
2. odświeżać fb ręcznie z wykorzystaniem narzędzi udostępnionych dla twórców stron
all