PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuł na stronie startowej.



aliseravima
03-12-2014, 15:24
Słuchajcie, dziwną sprawę mam (tak mi się wydaję). Otoż nie mogę wyświetlić artykułu na stronie startowej, najpierw myślałem, że robię coś nie tak, ale jak robię w main menu stornę startową obojętnie jakiego menu to cholera nie wyświetlają się artykuły z czego robię je jako wyróżnione.

trzepiz
03-12-2014, 15:28
Opisz dokładniej co robisz i co chcesz uzyskać. Bo z powyższego opisu szczerze powiedziawszy nie do końca to rozumiem.

i mam jeszcze pytanie dodatkowe. Używasz wersji 3.4 ? czy po prostu z jakiegoś powodu wybrałeś taką ikonę dla swojego tematu ? Informuję że wersja 3.4 jest wersją w fazie testów. Zalecam użyć 3.3.6.

aliseravima
03-12-2014, 15:46
Sory za ikonę mam Joomla! 3.3.6 Stable. Przykładowo utworzyłem w main menu pozycję: "strona główna", "usługi","kontakt", i każda ta pozycja ma przypisane do niej kategorię w których znajdują się artukuły. Wszystkie artukuły się pokazują ładnie pięknie, ale nie jak ustawię którąś pozycję na stonę startową(żółta gwiazdka) ustawiam także żółtą gwiazdkę w artykułach gdzie jest przypisana do tej pozycji. Jak wsiskam pozycję kontakt są artykuły wyświetlone, ale gdy ustawiam "kontakt" jako stronę startową już artykuły się nie pokazyją.

pablo741
10-12-2014, 20:13
możesz trochę jaśniej?
masz przypisane do pozycji menu przegląd artykułów z danej kategorii, artykuły są opublikowane, i kiedy ta pozycja menu staje się stroną startową to artykuły już się nie pokazują pod tą pozycją menu?