PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja artykułu w Front-End



shap
08-12-2014, 17:19
Witam!

Po zalogowaniu użytkownika od frontu pojawia się możliwość edycji artykułów. Istnieje możliwość edycji samej zawartości oraz przynależności do danej kategorii, etykiety, uwagi o wersji, alias autora itd. Czy jest możliwość, aby pojawiała się do edycja tylko i wyłącznie zawartośc artykułu, a pozostałe oipcje nie były wyświetlane? Z góry dziękuję za pomoc...

s.

Gall Anonim
08-12-2014, 17:26
Najprościej będzie przebudować widok edytora od frontu i ukryć niechciane opcje.

shap
09-12-2014, 00:42
Najprościej będzie przebudować widok edytora od frontu i ukryć niechciane opcje.

Czyli nie jest to kwestia włącz/wyłacz jakiś opcji, tylko edycja frontowej strony?

AMod
12-03-2015, 12:14
a gdzie włączyc w panelu abym mogl edytowac front mam juz zaaktualizowana J do 3.4

zwiastun
12-03-2015, 13:13
Czyli nie jest to kwestia włącz/wyłacz jakiś opcji, tylko edycja frontowej strony?
Nie jest to kwestia edycji strony frontowej, tylko kwestia przebudowy szablonu formularza.


a gdzie włączyc w panelu abym mogl edytowac front mam juz zaaktualizowana J do 3.4
Możesz wyjaśnić, o co Ci chodzi?

AMod
12-03-2015, 13:50
bylem zalogowany na adminie i nie mogłem na froncie zmieniać/edytowac modułu/artykuły dopiero do adresu www dopisałem /login zalogowałem sie i mogłem juz zmieniać moduły/arty na froncie bez wchdozenia na admina