PDA

Zobacz pełną wersję : Mapy Google



Delleg
09-12-2014, 08:21
Mam dziwny problem z mapami Google, którego nie rozumiem. Jeśli wpiszę adres pod którym znajduje moja firma, pokazują się tylko okoliczne firmy, ale nie ja. Jeśli wpiszę całą nazwę firmy jak najbardziej jestem, problem w tym że używam SP Simple Map i po podaniu Latitudes oraz Longitudes pokazuję się tylko w tej pierwszej opcji czyli jest znacznik, ale bez informacji. Jak zmusić Google do działania? Dodatkowe pytanie znacie może jeszcze jakiś inny darmowy moduł do Joomli pokazujący mapy z możliwością pokazywania etykiety. Chce żeby mapa była pod kontaktem, wszystkie pozostałe dodatki chcą żebym dodawał mapę do artykułu, a kontakt to nie artykuł.

Gall Anonim
09-12-2014, 14:13
Zawsze możesz wpakować mapę w dodatkowe informacje do kontaktu lub umieścić moduł własny html pod kontaktem
all

Jdwind
12-05-2015, 22:01
robek - przez PCI-E będzie szybciej. Kolejne konto słup.

Gall Anonim
13-05-2015, 11:56
Kolejne konto słup.
Konkretnie poproszę :-)

Jdwind
13-05-2015, 14:47
Nie wiem jaki jest sens, ale na kilku forach zauważyłem taki trend - nowy użytkownik zakłada konto, napisze w kilku postach odpowiedzi całkowicie mijające się z celem i sensem (jak np. ta wyżej, nabicie kilku postów) i.. no właśnie, po co?

Gall Anonim
13-05-2015, 16:20
??? - trudno wyczuć- albo ignorant albo ????

Jdwind
13-05-2015, 16:44
Albo? Chyba nie chcesz powiedzieć, że.. eee, chyba nie, co? :) Czyżby dotarli już tutaj?

zeki
17-05-2015, 23:15
Za jakiś czas może pojawić się link w profilu albo w stopce :P Chociaż powinno się sensownie pisać żeby admini nie wywalali takich kont.

GOGOKOM
25-08-2015, 11:05
@Delleg
1.
czy dodałeś swoją firmę do google, poniżej poszukaj informację
https://support.google.com/business/answer/2911778?hl=pl
lub wygoogluj "google mapa dodanie firmy"
w skrócie
zaloguj
dodaj
poddaj się weryfikacji listownej (jakiś miesiąc cierpliwości)
zweryfikuj kodem pin otrzymanym listownie
jeżeli masz zweryfikowane listownie konto google adsense czy adwords to może będzie szybciej czyli bez listu - nie sprawdzałem
2.
dodaj moduł i opublikuj go tylko na stronie z kontaktem w kolejności pod kontaktem, ta opcja umożliwia ci jeszcze mapę dodać na głównej na dole strony, ostatni spotkałem się z klientami którzy twierdzą że kontakt musi być najłatwiej odnajdywany "bo internauci nie mogą szybko poszukać"