PDA

Zobacz pełną wersję : templatka tribune2 problemy



dzieluka
09-12-2014, 13:34
Witajcie,
to pewnie pytanie na poziomie nierozgarniętego blondyna, ale, mimo wszystko, proszę o pomoc:) Kupiłem templatkę joomlaxtc tribune2. Pełny pakiet instalacyjny z preustawieniami, na których mi bardzo zależy, zawiera też instalator joomli. Na moim serwerze jest już joomla (ehost) i nie moge zainstalować tego full pakietu. Joomlaxtc daje też pakiety instalacyjne templatki bez joomli ale sa one okrojone. Ma ktoś jakiś pomysł?
Ł

zwiastun
09-12-2014, 13:56
Joomlaxtc daje też pakiety instalacyjne templatki bez joomli ale sa one okrojone.
Szablon to szablon, a nie witryna wypełniona treściami. To, co nazywasz "okrojonym" nie jest okrojonym, a normalnym - tym, co ma być. Preinstalowany Joomla z szablonem jest po to, abys zobaczył możłiwości szablonu i podejrzał w razie potrzeby, jak różne elementy zostały skonfigurowane.

dzieluka
09-12-2014, 15:39
Dziękuję za odpowiedź. I właśnie o te możliwości szablonu mi chodzi:) Po drugie wersja bez joomli pozbawiona jest jeszcze kilku innych dodatków, komponentów, grafiki.

zwiastun
09-12-2014, 18:54
Po drugie wersja bez Joomla pozbawiona jest jeszcze kilku innych dodatków, komponentów, grafiki.
Proszę zrozumieć / doczytać, co to jest szablon. Dodatki, komponenty, moduły to są elementy Joomla, które można doinstalować, a nie elementy szablonu. Ilustracje na stronach z przykładowymi danymi to też są treści, a nie elementy szablonu. Do szablonu należą co najwyżej jakieś drobne elementy dekoracyjne.