PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd 500 przy próbie wejścia do Panelu Administracyjnego zaraz po instalacji



maja.
10-12-2014, 10:56
Witam!


Zainstalowałam Joomla! 3.3.6. Korzystam z serwera jednego z uniwersytetów bo mam go narzuconego z góry. W związku z czym oni nie mają supportu i od sprawy umywają ręce bo mówią, że to wewnętrzny błąd Joomla!.
Mianowicie strona działa. Ale nie mogę się dostać do panelu administracyjnego. Proszę spojrzeć: http://zkimp.home.amu.edu.pl/administrator/


Tak jakby Joomla nie mogła się do czegoś dostać bo gdy wrzuciłam zdjęcie do administrator i po "/" wpisałam nazwę obrazka to wyświetlił się.


W czym tu może być problem?:(

Tomek80
10-12-2014, 11:01
Błąd 500 to wewnętrzny błąd serwer. spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki. Myślę że to nie błąd joomla tylko coś z serwerem. Niech sprawdzą logi na serwerze.

maja.
10-12-2014, 11:13
Niestety już sprawdzili logi (nie chcą ich przesłać ze względu bezpieczeństwa) i stwierdzili, że nic tam nie widzą. Ponadto powiedzieli, że skoro po administrator/ ładuje się plik to znaczy że coś z joomla..

Karol99
10-12-2014, 11:32
Spróbuj nadpisać katalog /administrator tym z paczki instalacyjnej J!, upewnij się też, że chmod-y są poprawne (755 dla katalogów, 644 dla plików).

maja.
10-12-2014, 11:57
Pomogło nadpisanie plików. Dziękuję.