PDA

Zobacz pełną wersję : ścieżka powrotu, a kategorie artykułów



Delleg
12-12-2014, 10:00
Mam trójjęzyczną stronę, od zaplecza w skrócie wygląda to tak, że stworzyłem 3 nadrzędne kategorie, tzn.: język polski, język niemiecki i język angielski. Dodatkowo stworzyłem 3 nowe moduły menu dla każdego języka, po czym do każdego menu dodałem nową zawartość odpowiadającą określonemu językowi, wszystko oczywiście przypisałem do wcześniej utworzonych kategorii. Problem w tym, że ścieżka powrotu działa dziwnie ponieważ bierze pod uwagę również kategorię. Jeśli kliknę w "czytaj więcej" w artykule, to w ścieżce powrotu otrzymuje coś takiego:
Start > Język Polski > Informacje > O firmiea chciał bym
Start > O firmieJak to wykonać?

idek
12-12-2014, 11:09
wielkojęzykowe strony można robić komponentem joomfish

obawiam się że w łatwy sposób nie usuniesz ze ścieżki wybranych kategorii, głowy nie dam, ale pewnie jakiś warunke IF w plikach odpowiedzialnych za ścieżke ograniczający wyswietlanie po konkretnych ID kategorii by pomógł, no ale to już trzeba się nieco znać

Bazyl
12-12-2014, 11:36
Cześć,

Niepotrzebnie tworzysz kategorie dla języków ;)

Gall Anonim
12-12-2014, 21:22
Niezależnie od wszystkiego potrzebujesz albo odpowiedniego rozszerzenia które pozwoli na pokazywanie tylko pierwszego i ostatniego "okruszka" ścieżki powrotu - może tutaj coś takiego znajdziesz http://extensions.joomla.org/search?q=breadcrumbs lub przebudować standardowy moduł (nadpisać w szablonie).
all