PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis Reklamowy



raddim
14-12-2014, 20:12
Witam

Mam takie pytanie, czy da radę stworzyć serwis oferujący zarabianie poprzez oglądanie reklam i klikanie w linki na Joomla ? jeśli tak to jaką wersję byście polecili? jakie dodatki trzeba by pobrać i zainstalować ?

Karol99
15-12-2014, 17:35
jaką wersję byście polecili?
Oczywiście najnowszą (na tę chwilę - 3.3.6)

Co do reszty - obawiam się, że sam musisz wymyślić jak to ma działać i w którym miejscu mają wypadać monety ;)
Gotowych rozwiązań raczej nie spotkałem.

raddim
16-12-2014, 09:36
No właśnie dobry byłby jakiś moduł że np. wyświetla w osobnym oknie reklamę przez 15 sekund po czym dopisuje do konta użytkownika określoną kwotę ale nie znalazłem nic takiego w dodatkah, chyba trzeba będzie komuś zlecić zrobienie takiego modułu :)

Stomach
23-12-2014, 08:14
Dolaczam sie do pytania. Juz jakis czas mysle nad stworszeniem takiego serwisu jednak nigdzie nie moge znalezc rozwiazania...

shotgunek
29-12-2014, 19:01
Polecam Ci 3.3.6. Chętnie spróbowałbym stworzyć taki serwis z Tobą. Jak jesteś zainteresowany pisz priv.

ciach - niedozwolona - nieustalona reklama - Gall

kafano
31-03-2015, 12:45
A serwis będzie fake'owy czy można dla odmiany wypłacalny?

raddim
31-03-2015, 18:55
Na pewno byłby wypłacalny :) trzeba tylko odpowiednich reklamodawców wybierać aby wszyscy byli zadowoleni, ja na razie znalazłem skrypt wymiany fanów ale niestety nie generuje od zarobków a jedynie pozwala zbierać punkty i wymieniać je na reklamę własnej strony odpaliłem to pod adresem: link usunąłem - alex51 (informacja zbędna - zainteresowanych możesz powiadamiać przez PW)

wimot
12-10-2015, 18:02
Polecam, dobry pomysł. Próbowałem, ale zabrakło mi trochę samozaparcia. Oddałem serwis koledze i całkiem dobrze mu idzie :)

gregorytomalski
30-10-2015, 13:48
A co myślicie na temat strony z płatnymi reklamami. Wchodzisz i same reklamy. Strona wypozycjonowana. Czy to ma sens? I czy da sie na tym zarobić? I ostatnie pytanie blog czy taka strona z reklamami?

GOGOKOM
30-10-2015, 16:57
Same reklamy :) Fenomen takiej reklamy na stronie internetowej już był :) wiele lat temu może wyjadacze pamiętają młody chłopak na swojej stronie jeszcze w html publikował reklamy tak małe że ledwo widoczne. Aby je zobaczyć to mikroskop :) zarobił duuuużo $ Największe firmy biły się aby być na skrawku jego jpga - reklama polegała na tym że banery były tak małe i sklejone razem że właściwie nic nie było widać a udało mu się.
Pytasz czy to ma sens, pewnie tak np. porównywarki to nic innego jak strony z samymi reklamami.
W czasach gdzie każdy może mieć swoje www to chyba musisz wysilić się bardziej.

Tor_
30-10-2015, 20:56
Ad Agency Pro (http://extensions.joomla.org/extension/ad-agency-pro)

Ovorrok
03-02-2016, 16:47
3.3.6 ? Oo, bo ja mam zamiar spróbować to zrobić, dzieki za wskazowki