PDA

Zobacz pełną wersję : problem z logowaniem do panelu ADMIN.



ainom
15-12-2014, 21:55
witam,

Po około miesiącu chciałam zalogować się do panelu administratora jednak po wpisaniu prawidłowego loginu i hasła pojawia się kolejny monit o hasło z sugestią loginu: "admin" (mimo, że login taki nie jest)

7967

Oczywiście hasła i loginy sprawdzałam i wpisywałam na nowo w phpmyadmin więc NA PEWNO są poprawne dodam, że w/w monit nigdy się nie pojawiał.

czy możecie mi pomóc rozwiązać ten problem?


!!!!!!!!!!!!! problem rozwiązany !!!!!!!!!!!!!!!!! Hostingodawca wprowadził dodatkowe zabezpieczenia, i nie raczył o tym poinformować :) więc 3h z życia zmarnowane :)

TLo
16-12-2014, 19:57
Hostingodawca z Gdyni? O dwuczłonowej nazwie SH?
Tez się kiedyś nie wyspałem, jak mi to okienko logowania wyskoczyło. Z nerwów nie doczytałem nawet, że trzeba się zalogować jako admin/admin.
Kiedy w dłuższej wymianie korespondencji z hostingiem ustaliłem nareszcie, co i jak, okazało się, że dodano te "funkcjonalność" aby odsiać boty.
Na nieśmiałą sugestię, że od dawna logowanie u mnie tak właśnie wyglądało, tylko hasło było porządne, zaproponowałem, aby dać adminowi możliwość ustawienia sobie indywidualnego hasła. Podziękowano mi za sugestię, a od paru dni całe to okno logowania znikło, bo funkcjonalność widocznie została usunięta. I niech tak zostanie :-)
Pozdrawiam świąteczenie