PDA

Zobacz pełną wersję : K2 - wyświetlanie kolejnych artykułów w kategorii



MaciekZielinski
16-12-2014, 01:21
Cześć,

Problem jest taki. W komponencie K2 chciałbym, żeby w dziale "aktulności" wyświetlało mi jedynie 5 ostatnich artykułów, a cała reszta wyświetlała się po kliknięciu opcji w stylu "zobacz więcej artykułów". Wtedy może wyświetlać się kolejnych 5, albo wszystkie - w zależności, jakie opcja są dostępne.

Jak mogę osiągnąć taki efekt?

Nie chodzi oczywiście o paginacje- chcę, aby te główne artykuły były również widoczne.

Czy mógłby ktoś pomóc?

noras
16-12-2014, 09:00
Możesz zastosować tzw: Pinterest, da Ci to ładny grid - DM Pinboard Komponent do Joomla dla K2.
Albo możesz skorzystać po prostu ze standardowego ajaxowego wczytywania - sprawdź SJ Listing Ajax for K2.

Jeden i drugi ma demo będziesz wiedział który Ci bardziej pasuje.

MaciekZielinski
16-12-2014, 11:40
Dzięki!

Jeszcze jedno pytanie. Czy jest opcja, żeby zrobić 3 główne artykuły wyświetlane na jednej stronie, a reszta wyświetlana na drugiej? Wszystko w obrębie jednej kategorii, żeby automatcznie nowe artykułu wskakiwany na główną, a reszta na drugą?

noras
16-12-2014, 11:48
Twoja odpowiedź wyklucza założenia pierwszego postu.

Jeśli likwidujesz stronicowanie to wczytywanie odbywać się będzie na tej samej stronie pod wyświetlonymi już artykułami.

Ewentualnie możesz na głównej wyświetlić w module trzy aktualne artykuły, moduł przeniesie Cie do kategorii która będzie wczytywała ajaxowo kolejne artykuły pod sobą.

MaciekZielinski
16-12-2014, 13:50
Wiem, że wyklucza - robię rozpoznanie dwóch metod. Dzięki za odpowiedzi!