PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie dobry hosting?



pwz
16-12-2014, 12:46
Wiem, że to temat - rzeka i że wszystko zależy od wymagań i różnych innych opcji, ale PROSZĘ, pomóżcie, bo już oczopląsu dostaję od ofert i nie jestem w stanie czegoś sensownego wybrać. Muszę w najbliższej przyszłości przenieść całą stronę do nowego usługodawcy, bo obecny zaczyna mi podżynać gardło cenami. Potrzebuję dobrego hostingu (pod Joomla! 3), w przyzwoitej cenie (średnia rynkowa), z dobrym dostępem do (przejrzystego) panela użytkownika, możliwością rejstracji (a dokładniej - przeniesienia) domeny, możliwością konfigurowania "wszystkiego" (firmowa poczta, strona, ftp) i z dobrze działającym helpdeskiem (w razie sytuacji awaryjnych).
Firm na rynku jest sporo, ale wolę polegać na zdaniu BiSwK, którzy na własnej skórze przetestowali usługodawców.
Pomożecie?
pwz

Jac
16-12-2014, 14:06
Od wielu lat utrzymuję dużą liczbę stron w firmie Linuxpl.com. Nie mam powodów do narzekania. Wręcz przeciwnie, kiedy potrzebuję to wsparcie techniczne otrzymuję od nich bardzo szybko. Polecam tę firmę.

moje
17-12-2014, 17:01
Ja polecam smarthost.pl - najwięcej możliwości, najmniej ograniczeń i zero problemów.

Hajmus
17-12-2014, 17:09
Korzystam od ponad roku z home.pl - bez zastrzeżeń.

Gall Anonim
17-12-2014, 17:59
Przez lat naciąłem się na każdym z wymienionych powyżej w wersji współdzielonej i jeszcze kilku innych - nie ma idealnego - no może po za dedykami ale to nie ta półka cenowa.
all

trzepiz
17-12-2014, 18:08
Przez lat naciąłem się na każdym z wymienionych powyżej w wersji współdzielonej i jeszcze kilku innych - nie ma idealnego - no może po za dedykami ale to nie ta półka cenowa.
all

Hej @Gall Anonim.
Czy ze smarthost.pl też miałeś jakiś poblem ? Mogę spróbować coś "poprawić" w działaniu smarthost.pl bo sam mam tam sporo witryn (między innymi portal generujący ponad 1 300 000 odsłon miesięcznie). Osobiście zdecydowanie jestem zadowolony - ale może umyka mi coś, co wiesz ty ... Jeśli jest jakiś problem daj znać. Powiedzmy, że "mogę sprawić" aby coś poprawić (o ile nie mówimy o koncie za 29 PLN) :)

kamilchw
01-01-2015, 14:21
Ja zrobiłem malutką stronę na hostingu 2ap.pl