PDA

Zobacz pełną wersję : OpenSEF nie chce działać na nazwa.pl



xfm
02-03-2007, 08:39
Nie wiem co mi się podziało, ale nie działa mi komponent OpenSEF na nazwa.pl Plik .htaccess jest taki jak powinien być, w panelu administracyjnym właczyłem translacja url, oraz oczywiście sam komponent.
Jednak co ciekawe adresy są tylko w postaci "content/section/1/2/" tak jak przy zwykłej translacji z joomli. Pogrzebałem troche na forum i myślałem że to wina wersji php 5, ale nie bo zmieniłem na php4 w .htaccess i nadal to samo.
Zainstalowałem nawet JoomlePE jako drugą instalacje tylko do testów i jest idetycznie jak w poprzednim przypadku. Dodam tylko, że nie zajmuje sie tym cms'em dzien czy dwa, tylko kilka dobrych miesięcy, jednak nie potrafie sobie z obecnym problemem poradzić, dlatego pisze. Dzieki z góry za pomoc.

P.S.
Artio JoomSEF działało, ale ten komponent mnie nie satysfakcjonuje.

canonier
02-03-2007, 09:49
Hmm, dziwne.
Ja ostatnio znalazłęm SEF napisany przez czechów, wg mnie bardzo dobry i prosty w obsłudze. Zainstaluj go i zobacz czy działa poprawnie.
Dostępny na stronie: http://www.artio.cz/en/

xfm
02-03-2007, 16:01
Co do prostoty ARTIO JoomSEF nie mam wątplwości, a czy dobry, to zależy co komu pasuje i jak na moje potrzeby nie jest wystarczajacy.

Wracając do tematu... gdzie szukać błędu w nieprawidłowym (nie)działaniu OpenSEF?