PDA

Zobacz pełną wersję : K2 nie wyświetla treści artykułów, po przeniesieniu na inny hosting



Tidus
29-12-2014, 16:40
Witam Was,

Mam takie pytanie, przenosiłem stronę na inny hosting, na zasadzie skopiowałem pliki ze starego hostingu wyeksportowałem bazę danych i w zasadzie wkleiłem na nowym, zaimportowałem bazę w pliku konfiguracji zmieniłem dane dotyczące bazy danych, strona odpaliła bez problemu, z tym że mam kłopot ponieważ na stronie głównej wszystko jest jak dawniej artykuły, moduły itd. jednak po rozwinięciu artykułu nie pojawia się już żadna treść z K2, widać tylko przyciski społecznościowe, tak to nic więcej, tytułu, komentarzy nic. Czy spotkał się ktoś z Was z podobnym problemem?

Korek1
29-12-2014, 19:07
A spróbuj akeebe backup.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

pyziak
29-12-2014, 19:11
Spotkać się nie spotkałem, ale sprawdź ustawienia i wersje php pomiędzy hostingami, oraz być może był używany na starej stronie .htaccess z jakimiś wpisami, które nie są na tym nowym hostingu tolerowane, mój przedmówca podał idealne rozwiązanie nie wiem czemu z niego nie skorzystałeś jest darmowe proste w obsłudze i idealnie działa

Tidus
29-12-2014, 19:59
Problem rozwiązany zainstalowałem komponent flexicontent i że tak powiem zaczął sie gryźć z K2 po odinstalowaniu działa bez problemu, zbieg okoliczności był taki że nałożył sie akurat w czasie zmiany hostingu ale dziękuję za pomoc