PDA

Zobacz pełną wersję : Wielopoziomowe kategorie??



5hinka
21-10-2005, 16:04
Chcialbym stworzyc statyczne artykuly w ktorych bylaby umieszczona oferta firmy. Tylko chcialbym podzielic to na wiecej poziomow.
Tzn.
Artykuly rodzaju A i B
do B naleza Artykuly rodzaju a,b,c,d
do c naleza Artykuly 1,2,3,4,5

Teraz robie to poprzez kompnent artykuly ale wiem ze nie jest to idealne rozwiazanie. Mam do wyboru tylko sekcje i katalogi. Jak cos takiego zrealizowac?? Ma ktos jakis pomysl?
Pozdrawiam

stone
21-10-2005, 16:10
Jest problem z tak konfiguracja bo jak zauwazyles joomla ma dwa poziomy sekcje i kategorie. Ja bym poszedl w kierunku iz tworzymy Sekcje a,b,d i kategorie 1,2,3,4,5 natomiast A i B to sa tylko linki do stron w zawierajacych spis tresci

5hinka
21-10-2005, 16:28
Jest problem z tak konfiguracja bo jak zauwazyles joomla ma dwa poziomy sekcje i kategorie. Ja bym poszedl w kierunku iz tworzymy Sekcje a,b,d i kategorie 1,2,3,4,5 natomiast A i B to sa tylko linki do stron w zawierajacych spis tresci

A moze istnieje jakis komponent cos ala oscommerce - tylko bardzo proste, bez mozliwosci sprzedawania/kupowania itd. Chodzi o przedstawienie samej oferty gdzie bylo by wiele kategorii, podkategorii, podpodkategorii a na koncu artykuly, albo statyczne artykuly lub cos podobnego?

Pozdrawiam

stone
21-10-2005, 17:40
z tego co sie orientuje phpshop (virtue-marta dla joomla) moze sluzyc do tego celu