PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy! Serwis się rozjechał, jakieś błędy i brak polskich liter, a nic nie zmieniałe



marking
31-12-2014, 20:17
Witam do godz. 15tej wszystko było ok, pozniej nie zaglądałem na serwis dopiero około godz. 19.30 zajrzałem
adres to: http://akwarysta.eu
nad serwisem wyświetla mi:

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php on line 124

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php on line 127

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php on line 925

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php:124) in /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.phpon line 658

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php:124) in /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.phpon line 658

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php:124) in/home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107


oprócz tego nie widzę polskich znaków typu ą ę ż..... i nie moge zalogowac sie do panelu administratora.
Bardzo proszę o szybką pomoc.
Serdecznie dziękuję i Happy New Year, help :).

mjmartino
31-12-2014, 20:27
Połączenie między stroną a bazą ustawione na utf8 : >

marking
31-12-2014, 20:28
A po polsku co mam zrobic? Bo problem pojawił sie sam znikąd

marking
31-12-2014, 20:30
I mowisz o literkach czy o tych bledach tez? Nic nie bylo zmieniane a tak teraz wyskakuje

Jola
01-01-2015, 04:05
Prawdopodobnie zostało włączone raportowanie błędów w konfiguracji Joomla :)
Można sprawdzić stan bazy danych: optymalizacja, naprawa.
Można sprawdzić, które pliki były ostatnio modyfikowane.

marking
01-01-2015, 13:46
Wszedłem w CPANEL w dziale databases w MYSQL Databases
wybrałem nazwe bazy danych kliknalem CHECK sprawdziło ją
pozniej znow ja wybrałem kliknalem repair niby wszystko ok
a cały czas wyswietla:
Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php on line 124

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php on line 127

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php on line 925

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php:124) in /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.phpon line 658

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php:124) in /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.phpon line 658

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/libraries/joomla/session/session.php:124) in/home/marking/public_html/akwarystaeuserwis/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107



cały czas tez nie pokazuje polskich liter, choc wczoraj w nocy na chwile były......
ktos moze tak laikowi dokladniej jakos pomoc/ bede bardzo wdzieczny
podaje raz jeszcze adres www.akwarysta.eu
dodam raz jeszcze takze ze zrobilo sie to samo, w sensie ze o 15tej wszystko bylo ok, a o 18tej juz nie,. mimo ze nic nie bylo zmieniane ani dodawane w tym czasie.....

mjmartino
01-01-2015, 14:48
A porównywanie wpisów sprawdziłeś tak jak pisałem czy jest ustawione utf8 ?
Jola pisała abyś wyłączyć pokazywanie błędów na zapleczu / konf. globalna / serwer

marking
01-01-2015, 14:59
Nie mogę wejsc w panel admina po wpisaniu loginu i hasla znow laduje sie strona i przekierowanie jest znow do logowania panelu admina :/
Tego porownania nie moge znalezc nigdzie wcjodze w cpanel mam tam niby phpmyadmin ale po wpisaniu loginu i hasla jest niestety biala strona.

marking
01-01-2015, 15:13
A co do polskich liter w nocy wczoraj na chwile było ok rano tez a teraz znow jest zle.....

Gall Anonim
01-01-2015, 18:00
Sprawdź czy aby hostingodawca coś przy serwerach nie grzebał (n.p. aktualizacja wersji oprogramowania na serwerze, zmiana wersji php itd)

Jola
01-01-2015, 19:16
"Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in" - oznacza, że funkcja ini_set () została wyłączona ze względów bezpieczeństwa.
Pojawianie się ostrzeżeń na górze strony może powodować problemy z kodowaniem poniższej treści (polskie znaki)
Raportowanie błędów - bez dostępu do zaplecza - można wyłączyć zmieniając wpis w pliku configuration.php:
public $error_reporting = 'default';
lub
public $error_reporting = 'none';

Jednak bardziej niepokojący jest komunikat:
"headers already sent"
sugeruje, że "coś nowego" pojawiło się w plikach.

marking
01-01-2015, 19:28
Cudownie.... widze że inny choc jeszcze nic na nim nie ma serwis joomla ma to samo wiec czekam na odpowiedz od hostingodawcy :/