PDA

Zobacz pełną wersję : System oceniania Dj Catalog i Dj Media Tools



Tidus
01-01-2015, 15:59
Witam

Mam takie pytanko czy jest możliwość dodania systemu oceniania poprzez gwiazdku do tych komponentów. Do Dj Catalog chciałbym, aby do każdego produktu użytkownik mógł wystawić ocenę. Jezeli mozna zrobic tk w jakiś niestandardowy sposób, bardzo bym prosil o link do takiej strony gdzie taki system mógł zostać wdrożony

noras
02-01-2015, 09:54
Wbudowanej funkcji chyba nie znajdziesz (choć mogę się mylić).

Jednym z rozwiązań jest zastosowanie prostego pluginu który na podstawie ID trzyma sobie głosy bazie - niezależnie od komponentu. Wymaga to nadpisania szablonów i lekkiej ich modyfikacji. Sprawdź Extra Vote albo Egolt Like (Like, Dislike- motyw z Youtube).

Tidus
02-01-2015, 10:34
Tak też myślałem, że wbudowanej funkcji nie znajdę, ale właśnie o to mi chodziło, czy można w jakiś sposób to zorganizować, wszystkie te dodatki, są mi znane, więcej myślę że w jakiś sposób sobie poradzę, dziękuję za odpowiedź :)

noras
02-01-2015, 10:53
Nie ma sprawy, ważne jest to aby zastosować nadpisywanie szablonów w danym komponencie, wtedy żadna aktualizacja nie spowoduje Ci problemów i będzie to całkiem sensownie zorganizowane, wstawisz taki plugin dokładnie w to miejsce gdzie chcesz aby się znajdował.

Życzę powodzenia!

Tidus
02-01-2015, 17:48
Znalazłem fajny komponent jlex review z tego co widzę to dj catalog ma wbudowany plug in do integracji co o tym myślicie?

Jola
02-01-2015, 19:05
Przy "odrobinie" wiedzy PHP prawdopodobnie można podpiąć jcomments.
Prawdopodobnie - bo robiłam to dla dj classifieds, a to ta sama stajnia.

Tidus
02-01-2015, 19:19
Czy chodzi o to aby zaladowac pozycję dodatku w dj catalog ?

Jola
02-01-2015, 19:29
Potrzeby jest plugin dostosowany do komunikacji z dj catalog - mała przeróbka gotowego, przeznaczonego dla com_content i wywołanie tego pluginu w szablonie dj catalog. O dziwo komponent jcomments ma przygotowaną wtyczkę do dj catalog w standardzie :)

Tidus
02-01-2015, 19:54
Dziękuję spróbuję jcomments dziś, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)