PDA

Zobacz pełną wersję : błędnie wyświetlający się szablon po instalacji - pomoch



balckbrookly
04-01-2015, 18:22
Witam wszystkich, posiadam problem ze szablonem, mianowicie joomla 3.3 hosting na home.pl, kilkakrotnie zainstalowałem paczkę typuj quick start z treściami i szablonem i po przejściu na stronę wyświetla się błędnie sformatowana i wykrzaczona.

szablon pobrany z:

http://www.zootemplate.com/free-joomla-templates/free-joomla-template-zt-f7

a efekt na mojej stronie to:

www.airspeak.eu

Dodam, że końcówka z /en nie ma żadnego znaczenia, jesli mam wyłączoną wielojęzyczność nadal tak się to wyświetla, gdzie leży błąd? albo co robię zle? mod rewrite załączony, proste adresy również, magiczne apostrofy wyłączone (zgodność z ini.php dla home i joomla 3) sam htacces stworzony z uprawnieniami do zapisywania.

Proszę o pomoc, z góry dzięki wielkie.

noras
04-01-2015, 20:28
Brakuje Ci slashu ("/") w adresach ładowanych plików css i grafiki.

Możesz spróbować zainstalować quckstarta lokalnie na przykład na JAMP? I zobaczyć czy jest ta sama sytuacja?

Na home.pl masz ustawioną separację dla serwisu? Live site masz ustawione?

balckbrookly
04-01-2015, 21:44
Juz to przedstawiłem na home i działa ale teraz nie wiem czemu menu wyświetlające się jako menu na smartphone lub tablecie nie wyświetla się na swoim miejscu po zmniejszeniu rozdzielczości okna przeglądarki tylko w stopce strony. Jak to naprawić?

noras
05-01-2015, 10:36
Zoo Template w demo ma menu po boku dla małych rozdzielczości. Może nie stworzyłeś menu dla mainmenu? Nie znam Zoo Template, poszukał bym w ustawieniach szablonu bo pewnie jest możliwość zdefiniowania menu, i tego jak ma się ono zachowywać.

balckbrookly
06-01-2015, 13:37
Witam,

Dzięki za sugestię aczkolwiek instalowałem templatkę bezpośrednio z paczką demonstracyjną i wydaje mi się, że powinno to od razu chodzić, nie wiem co odpowiada za to menu gdyż ono jest stworzone ale wysypuje się na dół, natomiast mały podlew wysuwający się z lewej istnieje poprawnie.

W ustawieniach szablonu nie ma niestety ustawień odpowiadających za to menu, jedynie opcja załączenia responsywności, ale nic odnośnie małego menu.

Jakieś sugestie? Z góry dzięki