PDA

Zobacz pełną wersję : Fancybox problem z wyświetlaniem zdjęcia



sliwson
10-01-2015, 00:08
Witam Was,

Ostatnio zainstalowałem sobie wtyczkę do podglądu zdjęć bj2*zoom* coś w tym stylu, ale nie działała jak trzeba więc ją wyłączyłem. Niestety jak tylko ją odłączyłem pojawił się problem z powiększaniem zdjęć produktów w virtuemart. Plik PHP odpowiadający za wyświetlanie zdjęć produktów components/com_virtuemart/views/productdetails/tmpl/default_images.php jest poprawny, bo porównywałem go z inną działającą wersją i działają poprawnie.

Z tego co udało mi się doczytać problem występuje z wykorzystaniem JQuery i Fancybox, ale nie mam pojęcia w jaki sposób są one tutaj przywoływane.
Czy ktoś może mi coś poradzić?

przykładowo problem można zobaczyć tutaj http://ebielik.pl/sklep/on/duma-męska-czarnazksl

Aha i dodam, że mam wgrany moduł SCLogin który również korzysta z fancybox, ale nie ma tego problemu...

pozdrawiam

- - - Updated - - -

No i nie minęło długo, a sam znalazłem odpowiedź na swoje pytanie. Okazało się, że miałem zainstalowany dodatek TCVN Image Gallery ,który przy zaznaczonej opcji Include jQuery na yes powodował jakiś konflikt.
Nie mniej jednak bardzo mnie ciekawi, w jaki sposób kod echo $image->displayMediaFull("",true,"rel='vm-additional-images'"); wywołuje skrypt Java. Może ktoś by mnie naprowadził?

pozdrawiam,