PDA

Zobacz pełną wersję : Pobieranie w DOCMan



livio
08-02-2006, 15:50
Darmowy hosting zazwyczaj narzuca reklamy, psując mi plikownię i pobieranie.
Przykładowy plik pobrany z mojego serwisu, zamiast zawartości właściwej ma zawartość:

[kody html i js]pk [kawałek archiwum zip][kody html i js]
W związku z takim incydentem postanowiłem to zmienić -
Chciałbym, by adres docelowy odnośników "Pobierz" był adresem dto pliku na serwerze, czyli w moim przypadku "http://www.joomlafun.cba.pl/dmdocuments/nazwa_pliku".
Nie wiem jednak, gdzie to zmienić i na jaką wartość... tak więc proszę Was o pomoc :).

magic
08-02-2006, 15:57
Poza tym, ze łamigłówka jest interesująca sama w sobie - nie przyszło ci do głowy, że zamiast ślęczeć nad tym (i jeszcze wieloma innymi - związanymi z "darmowym hostingiem") - nie bardziej by się opłacało odnieść butelki do skupu i zapłacić te kilka zł. za niedrogi, na przyzwoitym poziomie, bez takich problemów ... ?

livio
08-02-2006, 16:31
Łatwo Ci powiedzieć "kup sobie hosting", ale jako że mam 14 lat, bo mam, a brata skąpca...
Mógłby wydawać nawet 200 na hosting, bo stać go, ale jest wlasnie skąpcem...

Teraz proszę o pomoc nie w sprawie hostingu, a DOCMana ;)
Link do strony w podpisie. Przykładowy plik - w module "... z plikowni".
Trzeba się zarejestrować ^_^'
A tak na off jadąc: sponsor by się przydał...

vj_
10-02-2006, 20:10
Poza tym, ze łamigłówka jest interesująca sama w sobie - nie przyszło ci do głowy, że zamiast ślęczeć nad tym (i jeszcze wieloma innymi - związanymi z "darmowym hostingiem") - nie bardziej by się opłacało odnieść butelki do skupu i zapłacić te kilka zł. za niedrogi, na przyzwoitym poziomie, bez takich problemów ... ?

Dobre :-)

livio
10-02-2006, 20:38
Bardzo śmieszne :/
Szczególnie jak ma się skąpca w domu...

magic
10-02-2006, 21:13
Abstrahując (chilowo przynajmniej) od brata - skąpca ...
Zastanawiam się dlaczego na tym forum promujesz projekt Mambo Experiment, a na joomla.org - Joomla Experiment.
Czyżby w grę wchodził tak naprawdę trzeci, inny Experiment z dziedziny na przykład socjologii, albo jakiś test na naszą spostrzegawczość ? :D

livio
10-02-2006, 21:39
Czy tak czy siak - spostrzegawczości Wam nie brakuje, a Mambo Experiment stąd, że dziwaczny system rejestracji kont na roxr jakims dziwnym trafem nie pozwala mi aktywować konta Joomla! Experiment, stąd na forum.joomla.org "Coming Soon..." w podpisie.
A jedynie udało mi się konto Mambo ~ aktywować...

Poza tym, co Ci szkodzi zobaczyć Mambo ~, czy Joomla! ~. kiedy na jedno wyjdzie?
To by było na tyle.

magic
10-02-2006, 22:56
Nic mi nie szkodzi.
Tak się tylko zapytałem, bo jeśli to jakiś inny, naukowy Experiment, to może bym się ogolił na czas uczestnictwa w nim :D

nexus246
11-02-2006, 00:00
A zapodaj jakiś link do pliku, który taki fajny rezultat daje.

magic
11-02-2006, 00:55
:confused:

livio
11-02-2006, 12:58
@nexus246 (member.php?u=10): nie zrozumiałem Cię...
Nie rozpocząłęm nawet tego "eksperymentu" - wystarczyło przesiąść się na inny serwerek [Roxr].
Śmiga pięknie, jak już gdzieś mówiłem - safe_mode nie ma, a na domiar dobrego: mod_rewrite :)
Super serwerek i nie psuje mi pobierania.
A Joomla!Span AdSense w nagłówku ładnie się dopasował [za moją sprawą].
Zobaczcie - link w podpisie. Pobieranie ładnie działa, tylko trzeba być zarejestrowanym.

nexus246
11-02-2006, 22:32
Przykładowy plik pobrany z mojego serwisu, zamiast zawartości właściwej ma zawartość:

[kody html i js]pk [kawałek archiwum zip][kody html i js]

Chciałem to zobaczyć.

livio
12-02-2006, 13:54
Aha - jak da radę, wejdź na joomlafun.cba.pl, zarejestruj się i pobierz jedyny z plików.
Spróbuj rozpakować archiwum, a po tym otwórz w jakimś edytorze tekstu niesformatowanego [Linux: Gedit, Vim... Win32: Notatnik, Notepad++...].

vj_
14-02-2006, 17:06
Aha - jak da radę, wejdź na joomlafun.cba.pl, zarejestruj się i pobierz jedyny z plików.
Spróbuj rozpakować archiwum, a po tym otwórz w jakimś edytorze tekstu niesformatowanego [Linux: Gedit, Vim... Win32: Notatnik, Notepad++...].

Wow, widze kolega forumowicz ma kolejny nowy projekt do promocji ? :) jakis Joomlafun tym razem, no coz, zabawa na calego :D

livio
14-02-2006, 17:38
Nie... :D to było, by przetestować działanie plikowni przy źle napisanym skrypcie reklam!
Teraz Eksperymenty... stan pracy w opisie.