PDA

Zobacz pełną wersję : Menu...



kozix
02-03-2007, 20:29
..kolejny problem...
Czy prz opcji Menu Horizontal da sie zrobic tak aby pozycje sub manu były po prostu w drugiej lini:

http://www.twojastara.com/menu.png

wdzieczny bede za kolejna lekcje :)

stone
03-03-2007, 11:12
a według tego screenu nie są?
znaczy dokładnie nie wiem o co Ci chodzi, jakbyś mógł uściślić

kozix
03-03-2007, 22:11
.no wlasnie tak sa ..ale to fragment psd .. grafik sobie tak wymyslil .. inny se wymyslil ze na joomla ..a ja sie mecze ..

Uscislam pytanie: czy da sie zrobic takie menu jak na obrazku (ktory jest obrazkiem), wazne jest aby przekazywal id_activ do parenta .. no i by co by bylo ladnie :)

zwiastun
03-03-2007, 23:01
Wszystko się da. Wystarczy znaleźć albo napisac skrypt, ktory będzie Ci takie menu generował. O ile wiem, skrypt istnieje, wydany na licencji non-commerce

kozix
04-03-2007, 15:13
..a czy moge prosic o jakis link do jakiegos opisu sposobu pisania takich skryptow ..? ..czy moze ma sens przerabianie moda_mainmenu ..?

kozix
07-03-2007, 11:53
...nadal nie udalo mi sie rozwiazac tego problemu .. blagam o pomoc ;/

nexus246
07-03-2007, 12:40
Da się bez większych problemów. Zrób submenu jako osobne menu i opublikuj moduł tylko na pozycji menu-rodzica.

Rybik
07-03-2007, 17:22
LXmenu, Transmenu (moduly do popbrania z www.joomla.org)

kozix
11-03-2007, 23:34
Da się bez większych problemów. Zrób submenu jako osobne menu i opublikuj moduł tylko na pozycji menu-rodzica.

zrobilem osobne menu ktore pojawia sie tylko w okreslonyc momentach .. problem mam teraz z ustawianiem activ_menu .. nie potrafie tego ustawic.

Jam mam ustawic ..?

chcialbym aby ustawiane aktywne id bylo dla wlasnie ogladanej strony jak i dla "parent".

dla przykladu:
jedna z pozycji menu glownego to "informacje dla studentow" w pod menu powinno pojawic sie "Rekrutacja" "FAQ" i teraz kiedy klikne na FAQ to id="activ_menu" powinno miec "FAQ" i "Informacje dla studentow".

Mam nadzieje ze tlumacze jesno

pozdrawiam
t