PDA

Zobacz pełną wersję : Joomap. problemy



andrzej61
02-03-2007, 21:04
Joomap przedstawia mapę serwisu. Ale dwa problemy mam z nim. Pierwszy to taki że w mapie pokazuje mi wszystko, także nieopublikowane pozycje. Czy to prawidłowe? Przecież skoro są odpublikowane to dane o nich nie powinny się tu znależć.
Drugi problem polega na tym, ze w konfiguracji jak dam pokaż plik XML to pokazuje ale na samej górze po angielsku, że mój plik XML nie wydaje się posiadać stylu. O co tu chodzi? Nie podoba mu się moj plik XML? Mam zły gust w układaniu plików XML ?
Tak to wygląda, że tam w konfiguracji jest do skopiowania adres pliku xml podany, ale on nie ma koncowki xml i na stronie google daje błąd że niewlasciwy format pliku.
W końcu oprócz chleba do którego instrukcji załączac nie trzeba, parę rzeczy by takowej wymagało. A tu w Joomap nic. I teraz nie wiadomo. jaką klasę wpisać w ustwieniach wyglądu, dlaczego plik wygenerowany daje komunikat że bez stylu, zakładam że wszyscy tak z pamięci wiedzą jak to przeprowadzić bo przevież to są oczywiste sprawy, a akurat ja nie wiem nie wiadomo dlaczego. Ludzie. Przecież każdy program napisany bez instrukcji nadaje się tylko i wyłącznie aby go wyrzucić.