PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z mod_smf_recent_topics - zamiast informacji z SMF wyświetla błąd



Hymir
03-03-2007, 12:01
Problem z mod_smf_recent_topics - zamiast informacji z SMF wyświetla błąd

Warning: main(TUTAJ JEST SCIEZKA DOSTEPU DO SERWERA/components/com_smf/config.smf.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /TUTAJ JEST SCIEZKA DOSTEPU DO SERWERA/modules/mod_smf_recent_topics.php on line 25

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required '/TUTAJ JEST SCIEZKA DOSTEPU DO SERWERA/components/com_smf/config.smf.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /TUTAJ JEST SCIEZKA DOSTEPU DO SERWERA/modules/mod_smf_recent_topics.php on line 25

Szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi.
Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł proszę o pomoc
tekst pogrubiona czcionka dodałem ja.

Alternativestudio
03-03-2007, 15:41
prawdopodobnie masz nowe forum w wersji 1 -1 - 2 a mod mod_smf_recent_topics w wersji 1-7 musisz zainstalować moda z www.JoomlaHacks.com This version only works with SMF 1.1 RC2 or higher

lub pobrać z stąd będzie szybciej http://alternativestudio.home.pl/pub/

Hymir
04-03-2007, 17:42
Po zainstalowaniu modu z powyższego linka i uruchomieniu go
pojawia się na stronce nastepujący błąd

Fatal error: Undefined class name 'jsmffrontend' in /TUTAJ SCIEZKA DOSTEPU DO SERWERA/modules/mod_smf_recenttopics.php on line 64

Problem oczywiście dotyczy jakieś klasy w css ale nie mam pojęcia gdzie to zmienić - czy wystarczy dodać klasę jsmffontend w css templatki?