PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł na joombig.com z wirusem



stryjek86
20-01-2015, 15:23
Witam zakupiłem moduł link (http://joombig.com/download-extension-free/493-down-joombig-circle-hover-effects) już przy samej próbie pobrania go avast wyrzucił mi komunikat że plik jest zarażony. Wyłączyłem avasta probrałem plik chciałem go zainstalować z instalatora joomla i wyżuciło mi informacje że odmowa dostępu komunikat poniżej .napisałem do supportu joombig. najpierw kazali podac dane do PA joomli podałem potem wysłali mi plik viev.php który mam wrzucić na serwer ale avast mi znowu wyżuca wirusa po wrzuceniu na serwer plik jest automatycznie kasowany przez usługodawce serwer czekam już 4 dzień na jaką kolwiek decyzje supportu z joombig i nic moduł kupiony nie działa ma ktoś jakieś propozycje Odmowa dostępu
Problem może być spowodowany brakiem na koncie pliku startowego:

index.html (lub index.htm)
index.php

default.htm

Gall Anonim
20-01-2015, 18:06
Uwaga- wysoki stopień ryzyka więc czynisz to ewentualnie na własną odpowiedzialność.
1. Wyłączasz avasta
2. Ściągasz plik zip modułu
3. Skanujesz innym antywirusem lub antywirusem on line - zobacz co wyjdzie ale przynajmniej na trzech innych niż avast - sorki - avast nierzadko gada głupoty - więc może to problem, aczkolwiek skoro plik kasują zabezpieczenia serwera to chyba jednak jest beeee - niech zwrócą pieniądze i użyj czego innego lub daj zlecenie aby ktoś usunął złośliwy kod.
all

stryjek86
20-01-2015, 18:16
Już napisałem o zwrot pieniędzy tylko dlaczego na joomla extention są moduły które posiadają wirusy ktoś to kontroluje wogóle

Gall Anonim
20-01-2015, 18:32
Zdarza się i w takiej sytuacji należy zgłosić to administracji JED - najszybciej jak tylko jest to możliwe

stryjek86
20-01-2015, 18:44
Sprawdzałem na kilku komputerach i antywirusach i na każdym to samo. Zaraz zgłoszę to do JED