PDA

Zobacz pełną wersję : xampp 5.6.3- joomla 2.5.27 problem z instalacją



iopi
21-01-2015, 13:49
Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in C:\xampp\htdocs\Joomla12\libraries\joomla\string\s tring.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in C:\xampp\htdocs\Joomla12\libraries\joomla\string\s tring.php on line 29

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in C:\xampp\htdocs\Joomla12\libraries\joomla\string\s tring.php on line 30

Błąd pojawia się po wybraniu języka podczas instalacji, dalej instalacjia wisi.

Oczywiście wiem, mogę zainstalować JUMP, ale wolę darmowe rozwiązanie.
Ktoś może spotkał się z podobnym problemem?

zwiastun
21-01-2015, 21:34
Zmień w konfigurfacji php poziom wyświetlania błędów

iopi
22-01-2015, 08:17
thx zwiastun, na ciebie zawsze można liczyć że coś podpowiesz, wczoraj z tym walczyłem pół dnia, zmieniając różne parametry w konfiguracji php
w końcu poddałem się i zainstalowałem JAMP, może jeszcze do xampp wróce... kiedyś...(brak wsparcia dla joomla 3.x.x i dłubanie w w konfiguracji, większość zniechęca, szczególnie gdy, rady, porady nie działają)

trzepiz
22-01-2015, 13:34
w końcu poddałem się i zainstalowałem JAMP
Nie poddałeś się, tylko wybrałeś dobre rozwiązanie. Wiem, Wiem, nie lubimy za nic płacić. Proponuję zatem 30% upustu na zakup rocznej licencji.. Będziesz miał spokój a może i przekonasz się, że JAMP to dobry wybór.

michcio29
26-01-2015, 21:30
Mozesz zawsze uzyć starszej wersje 1.8.3 :]
http://sourceforge.net/projects/xampp/files/XAMPP%20Windows/