PDA

Zobacz pełną wersję : Kalendarz (DPCalendar i JEvents)



dominik_fil
24-01-2015, 11:01
Witam,
chciałem umieścić na stronie jakiś kalendarz, tak aby było można do niego dodawać wydarzenia.
Zainstalowałem DPCalendar i umieściłem na stronie pod menu. Jednak nad kalendarzem cały czas kręci się tak jakby wczytywanie czy ładowanie i kalendarz nie wyświetla wydarzeń. Dodałem więc ten sam kalendarz także do menu jako kolejna pozycja/artykuł. I tam kalendarz działa bardzo dobrze. Wyświetla wydarzenia. Jestem pewien, że w module tak samo jak w pozycji menu załadowałem tan sam kalendarz. Kalendarz ma dodane wydarzenia.

Skoro nie dało się z tym nic zrobić to postanowiłem go odinstalować. Zaznaczyłem 2 czy 3 pozycje jakie miał ten DPC i kliknąłem odinstaluj, ale wyskoczyło coś takiego m.in.:

W manifeście rozszerzenia podano nieprawidłowy identyfikator klienta. Klika taki linijek + jeszcze inne dwa komunikaty.

Ale po tym PDC zniknął z Joomla.


Zainstalowałem więc inny JEvents. W tym niestety nie za bardzo się orientuje. I też go wywaliłem.
Pojawi się taki komunikat przy odinstalowywaniu:

Próba odinstalowania nieznanego rozszerzenia. To rozszerzenie mogło już zostać wcześniej usunięte.


Ten pierwszy - DPCalendar podobał mi się najbardziej, ale nie wiem dlaczego nie chce się aktualizować pod menu.

Czy ktoś wiem może jak najpierw zaradzić coś na ten może niewczytujący się kalendarz z wydarzeniami. Zainstalowałbym go ponownie. A później jak sprawdzić czy został usunięty ten JEvents.

Chyba, że możecie polecić mi jakiś inny kalendarz po polsku.

patryk1100
23-03-2017, 16:05
Powielam temat. Mam ten sam problem.
Nie działa okno kalendarza, jednak pojedyncze wydarzenia da się bez problemu przeglądać ze strony witryny.
9082



Witam,
chciałem umieścić na stronie jakiś kalendarz, tak aby było można do niego dodawać wydarzenia.
Zainstalowałem DPCalendar i umieściłem na stronie pod menu. Jednak nad kalendarzem cały czas kręci się tak jakby wczytywanie czy ładowanie i kalendarz nie wyświetla wydarzeń. Dodałem wieć ten sam kalendarz także do menu jako kolejna pozycja/artykuł. I tam kalendarz działa bardzo dobrze. Wyświetla wydarzenia. Jestem pewien, że w module tak samo jak w pozycji menu załadowałem tan sam kalendarz. Kalendarz ma dodane wydarzenia.

Skoro nie dało się z tym nic zrobć to postanowiłem go odinstalować. Zaznaczyłem 2 czy 3 pozycje jakie miał ten DPC i kliknałem odinstaluej, ale wyskoczyło coś takiego m.in.:

W manifeście rozszerzenia podano nieprawidłowy identyfikator klienta. Klika taki linijek + jeszcze inne dwa komunikaty.

Ale po tym PDC zniknał z Joomla.


Zainstalowałem więc inny JEvents. W tym niestety nie za bardzo się orintuje. I też go wywaliłem.
Pojawi się taki komunikat przy odinstalowywaniu:

Próba odinstalowania nieznanego rozszerzenia. To rozszerzenie mogło już zostać wcześniej usunięte.


Ten pierwszy - DPCalendar podobał mi się najbardziej, ale nie wiem dlaczego nie chce się aktualizować pod menu.

Czy ktoś wiem może jak najpierw zaradzić coś na ten może niewczytujący się kalendarz z wydarzeniami. Zainstalowabym go ponownie. A później jak sprawdzić czy został usunięty ten JEvents.

Chyba, że możecie polecić mi jakiś inny kalendarz po polsku.

Winnetou
24-03-2017, 10:08
Moim skromnym zdaniem, o ile nie ma potrzeby wdrażania jakichś mega skomplikowanych funkcji, to iCagenda nie ma sobie równych
www.joomla-overview.eu/cms-joomla/kalendarze-i-wydarzenia/icagenda