PDA

Zobacz pełną wersję : Latest Jevents-wyświetlanie minus pomiędzy czasem rozpoczęcia i zakończenia



Maciej_K_3105
24-01-2015, 22:52
Witam,
Mam następujący pytanie. Czy w module Latest Jevents jest możliwe takie ustawienie wyrażenia formatującego tak, aby przy wydarzeniu, które ma określony czas rozpoczęcia i zakończenia był pomiędzy nimi minus, a przy evencie, które ma tylko czas rozpoczęcia bez określonego czasu zakończenia tego minusa nie było. Ta sytuacja przedstawiona jest na poniższym rysunku.
8062
Chodzi mi o to, aby przy wydarzeniu, które nie ma określonego czasu zakończenia ten minus nie był wyświetlany, a przy określonych czasach tak. Będę wdzięczny za wszelką pomoc czy wskazówki.

ERFIX
24-01-2015, 23:14
Śmiem twierdzić że to jest w php i tego nie obejdziesz.

Maciej_K_3105
25-01-2015, 16:26
Śmiem twierdzić że to jest w php i tego nie obejdziesz.
Trudno, najwyżej w tym module to wyrażenie formatujące ustawię tak, aby wyświetlało wydarzenie z datą i czasem rozpoczęcia, bez tego czasu zakończenia i minusa. Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł jak to obejść to zapraszam do dyskusji.

Jola
25-01-2015, 18:47
Podaj adres do modułu lub moduł.

Maciej_K_3105
25-01-2015, 21:34
Podaj adres do modułu lub moduł.
To znaczy co? Bo za bardzo nie rozumiem. Adres strony internetowej, gdzie mam to zainstalowane czy nazwę modułu, który ten problem dotyczy. Jeśli moduł to jest to JEvents Latest Events, a w nim wyrażenie formatujące mam tak zdefiniowane:

${eventDate(%a, %d %b %Y)}[!a: ${eventDate(%H:%M)} - ${endDate(%H:%M)}]
${title}
Oczywiście na stronie korzystam z komponentu Jevents. Wszelkie propozycje mile widziane.

Jola
25-01-2015, 21:56
Nie mam zainstaowanego komponentu ani modułu i raczej nie mam czasu żeby szukać tych rozszerzeń.
Myślisz, że te dwie linijki kodu pomogą rozwiązać Twój problem?

Maciej_K_3105
25-01-2015, 22:50
Myślisz, że te dwie linijki kodu pomogą rozwiązać Twój problem?
Te linijki nie rozwiązują problemu, tylko ukazują sytuację jaka ma miejsce (pierwszy post), gdy wyrażenie formatujące jest tak zdefiniowane:

${eventDate(%a, %d %b %Y)}[!a: ${eventDate(%H:%M)} - ${endDate(%H:%M)}]
${title}
Chodzi mi o to żeby tak zdefiniować wyrażenie formatujące (jeśli jest taka możliwość), aby przy wydarzeniu, które nie ma określonego czasu zakończenia ten minus nie był wyświetlany, a przy określonych czasach tak.

Jola
25-01-2015, 23:35
Może tutaj (http://www.joomlaportal.de/joomla-2-5-erweiterungen-module/265893-jevents-kommende-termine.html) znajdziesz rozwiązanie.

Maciej_K_3105
26-01-2015, 09:50
Może tutaj (http://www.joomlaportal.de/joomla-2-5-erweiterungen-module/265893-jevents-kommende-termine.html) znajdziesz rozwiązanie.
Dziękuje za pomoc, te wskazówki na tej stronie mi pomogły. Uważam temat za zamknięty.