PDA

Zobacz pełną wersję : Umieszczenie modułu w podstronie K2. Różne moduły w zależności od kategorii/redaktora



Reeboy
01-02-2015, 11:37
Mam przed sobą parę zadań, z którymi nie do końca mogę sobie poradzić. Mam zainstalowane Advanced Module wersję darmową i Module Anywhere.

1. Chciałbym umieścić na stronie pojedynczego artykułu K2 moduł wyświetlający najpopularniejsze artykuły z tej samej kategorii. Mógłbym zrobić osobno tyle modułów ile kategorii, ale jak je przypisać żeby się wyświetlały tylko przy artykułach z danej kategorii??

2. Na stronie pojedynczej kategorii umieścić moduł wyświetlający najpopularniejsze itemy z tej kategorii.

3. Na stronie redaktora/autora wstawić moduł wyświetlający najpopularniejsze artykuły/itemy tego redaktora.

Największy problem to jak umieścić moduł przy konkretnym typie podstron K2, przy użyciu Module Anywhere lub w jakiś inny sposób.

Pozdrawiam! : ))

808980908091

Jola
01-02-2015, 14:01
Zmodyfikuj moduł tak, żeby wyświetlał artykuły nie wg parametrów modułu tylko wg strony, na której jest ładowany.

Reeboy
01-02-2015, 16:32
Ok spróbuję to zrobić, a jak przypisać moduł do podstrony osobno artykułu, redaktora, kategorii? Bo w darmowej wersji advanced module manager jest tylko opcja przypisania do K2, ale wtedy wyświetla się na wszystkich podstronach komponentu.

Jola
01-02-2015, 18:48
Spróbuj poćwiczyć na głównym pliku modułu - na podstawie pobranych informacji o stronie, kategorii czy innych parametrów pokazuj lub nie wyświetlaj zawartości modułu.

Reeboy
03-02-2015, 16:47
Muszę powielić plik modułu w plikach joomli i zrobić ich tyle, ile kategorii, następnie w każdym z osobna napisać skrypt, który będzie wyswietlal moduł na zasadzie: sprawdź czy to "date ideas", jeśli tak to pokaż, jeśli nie to nie pokazuj. Potem w zapleczu dodawać moduły osobno "K2 content date", "K2 content food" itd... ?? Dobrze rozumiem?

Jola
04-02-2015, 12:57
Pobierz sobie informację o:

$option = JRequest::getCmd('option');
$layout = JRequest::getCmd('layout');
$view = JRequest::getCmd('view');
Dodatkowo o redaktorze - do tego odpowiednie warunki php i można wstawiś własne parametry modułu:

$params->set('parametr', 'wartosc');

Reeboy
05-02-2015, 23:17
Dzięki za pomoc, będę walczył :))