PDA

Zobacz pełną wersję : tylko 7 zdjęć w galerii?



DomPerignon2002
05-02-2015, 09:32
Witam, nie jestem specjalistką od joomla. Próbuję sama dokończyć swoją stronę. Nie mogę dodać do galerii więcej zdjęć niż 7 sztuk. Przejrzałam już zaplecze wzdłuż i wszerz i nie mogę znaleźć miejsca, w którym występuje blokada. Na wyświetlanych w galerii zdjęciach co prawda w lewym dolnym rogu występuje numeracja zdjęć np. 1/7, 2/7 itd. Ale gdzie źródło tego ustawienia się znajduje? Czy może chodzi o nazwy plików (choć nie sądzę). Będę wdzięczna za pomoc. www.photografka.pl :zagubiony:

Gall Anonim
05-02-2015, 10:49
Może najpierw napiszesz jaka galeria, jaki hosting itd

DomPerignon2002
05-02-2015, 11:52
Korzystam z nazwa.pl, jaka galeria ? Avatar Slide Galleria ... - The Avatar Slide Galleria Extensions is a slideshow module/plugin base on the Galleria library. Galleria is a JavaScript image gallery framework built on top of the jQuery library. The aim is to simplify the process of creating professional image galleries for the web and mobile devices. Dziękuję.

forestman
05-02-2015, 14:27
Ta galeria jest płatna... Jeśli masz pobraną wersję free, to musisz liczyć się z pewnymi ograniczeniami - ta liczba 7 może być takim ograniczeniem.

DomPerignon2002
08-06-2015, 23:11
Podbijając temat czy ktoś byłby uprzejmy podsunąć mi linka do galerii kompatybilnych ze stroną joomla i widocznymi jednocześnie na iphonach i innych urządzeniach ?
Poszukuję jednocześnie osoby, któraby taką galerię wstawiła mi na stronkę. Oczywiście za rozliczeniem. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Karol99
09-06-2015, 20:55
Myślę, że SIGE (http://extensions.joomla.org/extensions/extension/photos-a-images/galleries/sige) spełni Twoje potrzeby. Poczytaj instrukcje twórcy, ogarniesz sama :)