PDA

Zobacz pełną wersję : Menu-> jak zrobić, żeby wyświetlało w jednym a w drugim nie



marking
05-02-2015, 12:14
Witam!
Serwis www.Akwarysta.EU
Teraz pytanie, w momencie gdy wprowadzam nową kategorię w menu głównym tam gdzie jest strona główna, opisy, artykuły itd wyświetla mi to w menu po lewej stronie i w menu na górze strony.
Jak zrobić, żeby wprowadzoną kategorię wyświetlało mi tylko po lewej, a na górze, żeby nie była ona dodawana?
Z góry dziękuję za odpowiedź
MK

Bazyl
05-02-2015, 12:45
Cześć,

Zrobić dwa rodzaje menu?

marking
05-02-2015, 13:08
No wlasnie nie za bardzo wiem jak to zmienić, żeby np. móc zmieniać samą górę.... ? jak dodac takie menu, zeby zastąpiło np. to na górze?

- - - Updated - - -

ok już doszedłem dziekuje prosze o zamkniecie tematu

Bazyl
05-02-2015, 13:12
Wyobraź sobie, że jeszcze ktoś będzie miał podobny problem, znajdzie ten wątek, a w nim świetną informację, że sobie sam poradziłeś...

Oczekujesz pomocy, rozwiązałeś problem, więc napisz dla innych, jak to zrobiłeś!

marking
05-02-2015, 14:02
Seniorze, cóż taka sama odpowiedź jak i Twoja poprzednia ;), też mogłeś coś mi bardziej podpowiedzieć, ale nie ważne, fakt powinienem wytłumaczyć, więc piszę:
Dodałem kolejne menu, z tego które już było (górnego i lewego) poprzenosiłem co chciałem do nowego menu w którym było zaznaczone pokazywanie go z lewej. Następnie z tego podwójnego menu (górnego i lewego) odznaczyłem opcję pokazuj z lewej strony (w starym menu). Ewentualnie można też stworzyć nowe menu, staremu dać inny typ menu, żeby nie było to mainmenu, bo właśnie ten typ w moim szablonie odpowiada za wyświetlanie na górze, i stworzonemu nowemu menu dać typ mainmenu, żeby wyświetlało na górze nie podłączając modułu publikacji z lewej.