PDA

Zobacz pełną wersję : Słowa kluczowe w opisach - wpisywac czy nie ?



piasio
05-02-2015, 14:13
Wieść niesie że słowa kluczowe są ignorowane.. więc logicznie rzecz biorąc wypadałoby je olać. Słyszałem nawet opinie że nawet lepiej je usunąc... No i teraz ja zapytuję czy tak jest faktycznie.. Logiczne sie wydaje ze google zignoruje te słowa jeśli nie będą korespondować z treścia... A co w przypadku jesli jest duża zgodność.. jest treść i opis dla ludzi - a przynajmniej nie tylko pod robota :podstep:
Co wy na to.. wpisywać czy nie ?

zwiastun
05-02-2015, 15:05
Słowa kluczowe w znaczniku meta keywords nie są wykorzystywane przez duże popularne wyszukiwarki w pozycjonowaniu. To oznacza, że nie ma sensu tracić czasu na ich wpisywanie, ale... wpisywanie może mieć swoją zaletę: pomaga uzmysłowić sobie, czy treść rzeczywiście zawiera słowa kluczowe i występują one w odpowiednich miejscach (nagłówki, wyróżnienia), a także, czy częstotliwość ich występowania jest "w miarę".
A propos robienia czegokolwiek "pod robota" - możesz sobie darować.

zeki
05-02-2015, 22:50
Słowa kluczowe w meta są do niczego niepotrzebne. Fajniejsze są tagi bo masz dodatkowe słowa kluczowe na stronie z artykułem, ale pojawiają się głosy, ze robią duplikację treści w obrębie witryny...

Azot
09-05-2015, 20:10
Słowa kluczowe w meta są do niczego niepotrzebne.

Czyli należy się spodziewać że w przyszłości zostaną usunięte z Joomla!?

zwiastun
09-05-2015, 21:42
Nie, niczego takiego nie należy się spodziewać. I nie jest prawdą, ze nie są one do niczego potrzebne (reklama kontekstowa, pokrewne tematy)