PDA

Zobacz pełną wersję : Jedna kategoria artykułów - przegląd - url - problem po migracji



scrooge
06-02-2015, 14:47
Witam, mam problem z url aktualności po migracji na Joomle 3. Aktualności (artykuły w kategorii Aktualności) wyświetlane są jako Jedna kategoria artykułów - przegląd na stronie głównej (domena.pl) oraz na podstronie domena.pl/o-nas/aktualnosci.html. Przed migracją linki do artykułów prowadziły z obu miejsc na adres domena.pl/o-nas/aktualnosci/artykul.html po migracji zarówno ze strony głównej jak i podstrony adres link prowadzi do domena.pl/artykul.html. Jakiś pomysł dlaczego tak się stało i jak to naprawić?

scrooge
06-02-2015, 16:02
Inaczej mówiąc dlaczego klikając na jeden z artykułów wyświetlonych na stronie domena.pl/o-nas/aktualnosci.html poprzez funkcję menu Jedna kategoria artykułów - przegląd adres linku do tego artykułu jest zawsze ucięty do domena.pl/artykul.html zamiast tak jak kiedys domena.pl/o-nas/aktualnosci/artykul.html przez co wszystkie artykuły wyświetlają mi się w oknie strony głównej...

scrooge
06-02-2015, 17:51
mając na myśli link - mam na myśli read more

mjmartino
06-02-2015, 20:18
Spróbuj poprawić w menu tzn. przedytuj i dodaj jeszcze raz przegląd artykułów do tego menu.
A czy szablon został również zaaktualizowany do wersji 3.x