PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd pod koniec instalacji



Zap
04-03-2007, 15:58
Witam,
Jestem nowym użytkownikiem Joomli. Mam hosting na webd.pl, kopiuję pliki z dysku na serwer, wszystko idzie ładnie i pięknie. Gdy wszystko zostaje przegrane, wchodzę na moją stronę i ukazuje mi się instalacja Joomla!

Z początku miałem pewne problemy z zapisywaniem ale teraz jest już wszystko w porządku. Przechodzę przez kolejne punkty instalacji bez przeszkód (mam wersję Polską). Problem zaczyna się pod koniec instalacji... otóż wyświetla mi:
"Gratulacje! Joomla! zostało zainstalowane"

a pod tym

** PRZED URUCHOMIENIEM JOOMLA!
USUŃ ZUPEŁNIE KATALOG INSTALACYJNY **

Wszystko kopiuję jak należy (zrobiłem nawet 2 pliki konfiguracyjne, jeden, który już był edytowałem oraz dorobiłem nowy w notatniku... tak na wszelki wypadek).
No i tu się zaczynają kłopoty... warto wspomnieć, iż nie usunąłem jeszcze pliku instalacyjnego. Klikam "Uruchom" aby sprawdzić czy wszystko jest ok ale zaraz po kliknięciu przenosi mnie z powrotem na początek instalacji. Coś jest nie tak, powinno pokazywać mi stronę ale jest źle... gdy klikam na "Administrator" dzieje się identycznie jak z "Uruchom".

Być może był opisywany już ten błąd ale naprawdę, nie mam czasu wertować po forum z nadzieję, iż znajdę odpowiedni temat/post.

Przepraszam za kłopot ale muszę to dziś skończyć. Z góry bardzo dziękuję za każdą udzieloną pomoc (a najbardziej za tą, która rozwiąże mój problem).

Pozdrawiam,
Zap

//EDIT

Poradziłem sobie ;) temat do zamknięcia.