PDA

Zobacz pełną wersję : Rozbudowany kwestionariusz ankiety - poszukuje dodatku do Joomla 3.x



amstrad_pw
09-02-2015, 19:47
Witam,
Poszukuję dodatku do Joomla 3.x, który pozwala tworzyć rozbudowane kwestionariusze ankiety. Chodzi o stworzenie ankiet z doradztwa zawodowego. W ankiecie jest np. 20 pytań, ale są np. cztery grupy gdzie sumujemy odpowiedzi – każda z tych grup ma po pięć pytań. Na przykład jeżeli dana osoba reprezentuje typ A, to tylko pozytywne odpowiedzi z pytań 1, 3, 7, 11, 19 są sumowane. Typ B, to pozytywne odpowiedzi z pytań np. 2, 10, 12, 15 i 20. Teoretycznie można umieścić pytania od 1do 5 dla grupy A, od 6 do 10 dla grupy B, ale to by zachwiało cały system pytań. Niestety pytania muszą być przemieszane, aby utrudnić osobie badanej dopasowanie odpowiedzi do pytań.
Jeżeli ktoś spotkał się z czymś takim, to bardzo proszę o pomoc. Być może ktoś jest w stanie stworzyć taki dodatek – oczywiście odpłatnie.
Jeżeli zagmatwałem to zbyt, to proszę o pytania.

Karol99
09-02-2015, 19:57
Przypuszczam, że dodatki "ankietowe" aż takich możliwości nie dadzą. Kiedyś robiłem coś podobnego (ale nie aż tak pokręconego) na komponencie do budowy formularzy Chronoforms (http://extensions.joomla.org/extensions/extension/contacts-and-feedback/forms/chronoforms). Same pytania nie powinny być problemem, bardziej skomplikowane będzie policzenie wyników - ale radziłbym Ci spróbować samodzielnie.

Gall Anonim
09-02-2015, 20:46
Taką zabawkę można zbudować na bazie komponentu GURU - płatny - tam są po prostu testy egzaminacyjne

amstrad_pw
11-02-2015, 22:05
Serdecznie dziękuję za podpowiedzi. Jako że to będą testy, których nie trzeba modyfikować, to może tak jak pisał Karol99 będzie trzeba coś samemu zrobić. Z GURU muszę się zapoznać - dziękuję za podrzucenie dodatku.
Przepraszam, że dopiero dziś Wam odpisuję, ale byłem na wyjeździe.