PDA

Zobacz pełną wersję : Simple Image Gallery Pro - przegląd galerii



Gall Anonim
10-02-2015, 10:30
Albo mi już pamięć szwankuje albo mam problemy w eksploracji zasobów internetu.
O ile dobrze kojarzę Simple Image Gallery Pro - w czasach kiedy była jeszcze tylko dodatkiem miała możliwość ustawienia odpowiednią składnią klamry przeglądu galerii - na zasadzie - po jednej fotce z każdej która prowadziła do galerii docelowej reprezentowanej prze tą fotkę.
Na chwilę obecną kiedy Simple Image Gallery Pro jest komponentem za czarta nie mogę tego ustawić.
Jeżeli ktokolwiek zna rozwiązanie poproszę o pomoc.

mjmartino
10-02-2015, 12:07
sprawdź

{gallery}folder/zdjecia:::0{/gallery}

Qbik
10-02-2015, 12:25
O ile dobrze przeczytałem to nie do końca o to chodzi, to co zaproponowałeś wyświetla fotki z galerii (wszystkie na raz), a raczej chodzi o coś takiego, że na jednej stronie masz jedną fotkę z galerii
{gallery}folder/zdjecia:::1:{/gallery} dopiero po kliknięciu ma pokazać miniatury wszystkich zdjęć z galerii i własnie tego brakuje.
W tej chwili kliknięcie otwiera zdjęcie z możliwością przełączania do kolejnych zdjęć, ale nie pokazuje wszystkich w postaci miniatur

mjmartino
10-02-2015, 13:24
W takim razie SIG PRO takiej funkcjonalności nie posiada a przynajmniej na tyle co go używam nie spotkałem się. W dokumentacji też nie widze aby było coś zbliżonego.

Może to inny sig był np sig plus lub sige.