PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z H1



bnet
10-02-2015, 23:05
Witam, coś czuje że zaraz dostanę "po uszach", ale strasznie mnie zaciemniło i ugrzązłem na problemie nagłówków h1, na mojej testowej wersji strony toolnet.rzeszow.pl , nie mogę odpowidnio uruchomic H1, tytuły artykułów opisywane są jako H2, w menu/opcje wyglądu strony/pokaż nagłówek strony mam na tak, nagłówek jest wpisany podobno to ma zrobić h1. ale nie robi. zrobiłem to na jednej podstronie toolnet.rzeszow.pl/szik-tyczyn.html , jak fachowo ustawiać H1 dla każdej podstrony ?
Gdzies wyczytałem że istnieje metoda zmiany domyslnych h2 na h1 poprzez:
/components/com_content/views/article/tmpl/default.php to /templates/your_template_name/html/com_content/article/default.php
Change the H2 tags to H1 tags (in both lines 36 and 43) in /templates/your_template_name/html/com_content/article/default.php

Ale nie do końca wiem o co w tym chodzi a nie lubie robić czegoś mi nieznajomego, czy jest jakiś prostrzy sposób na uzyskanie H1 , można bezpośrednio w artykule otoczyć jakąś fraze znacznikeim <h1> ale wtedy i tak na pierwszym miejscu będzie h2 artykułu.
Prosze o wyrozumiałość bo to pewnie elemetarz joomla...

Bazyl
10-02-2015, 23:26
Cześć,

Na wiki poszukaj o nadpisywaniu szablonem i zobacz, co masz w folderze html włączonego szablonu.


Gdzies wyczytałem że istnieje metoda zmiany domyslnych h2 na h1 poprzez:
/components/com_content/views/article/tmpl/default.php to /templates/your_template_name/html/com_content/article/default.php

Właśnie o to chodzi...

zwiastun
10-02-2015, 23:43
http://wiki.joomla.pl/Nadpisywanie_szablonem_i_uk%C5%82ady_alternatywne

bnet
11-02-2015, 00:19
Tak, faktycznie to działa ale potrzebne będą chyba jakies zmiany w pliku css poniewaz w tej chwili owszem tytuł artykułu jest nagłówkiem h1 ale jego obramowanie (wyglad graficzny się zmienił ) wcieło. , w kazdym razie dziekuje