PDA

Zobacz pełną wersję : "Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań" na home.pl



nmar
19-02-2015, 14:53
Witajcie,

Właśnie przeniosłem stronę z wampa na serwer home.pl i mam problem z pętlą. Na początku wczytywała się strona główna. teraz już nic tylko otrzymuje komunikat jak w tytule. Na wampie wszystko grało i nadal gra. Na home pl nie. Strona jest oparta o K2 (pisze bo może to ma znaczenie)

Mam pytanie co mogłem zrobić źle i co zrobić by było dobrze.

Co robiłem krok po kroku:
1. zaimportowałem bazę lokalną na nową bazę na home.pl
2. przeniosłem pliki joomla na serwer.
3. Oczywiście powstał problem z wersją PHP (zamieniłem z 5.2 na 5.3) oraz pewien problem z magic quotes ale rozwiązałem go plikiem php.ini
4. zainstalowałem joomla i podpiąłem pod właściwą bazę
5. włączyłem httacces bez kombinowania przy nim
6. Wchodzę na stronę, główna jest, po kliknięciu na jakikolwiek link wewnętrzny pojawiał się błąd 404, daję wstecz - główna jest. Klikam link "pętla"

...

Co próbowałem zrobić na czuja.

wyłączyłem httaccces.
wyłączyłem plugin cookies
próbowałem przekierować stronę z www na samą domenę i odwrotnie
wgrałem od nowa bazę i ją zamieniłem


I nic. Proszę o pomoc.

Konfiguracja - joomla 3.3.6
wamp
PHP: 5.5.12
MSQL: 5.6.17

home.pl
PHP: 5.3.29
MSQL: 5.5.41


PS:
1. Ok. Strona główna działa ale jedynie bez /index.php - jak jest to "pętla"
2. Po wyłączeniu "prostych adresów" w globalnej konfiguracji witryna działa....... Ale dlaczego nie działa z prostymi adresami???

nmar
19-02-2015, 15:51
Cóż z ciężkim sercem muszę powiedzieć, że problem został rozwiązany. Proste adresy - włącz, Zastosuj przepisywanie URL - włącz, htaccess.txt na


.htaccess....
Wszystko działa - przepraszam za zaśmiecanie.

Temat do zamknięcia lub pozostawienia gdyby podobny do mnie kretyn kiedyś miał podobny problem :)