PDA

Zobacz pełną wersję : brak artykułów na stronie głównej (brak strony głównej)



nerhaa
05-03-2007, 13:08
Wiem, że temat w paru postach się pojawił, ale jednak nikt go nie rozwiązał, a wyszukiwarka działa nie zabardzo...

Napisałem własną templatkę do serwisu www.abiss.pl - menu i top są we flashu.

Problem jest taki, że gdy wpisuję wchodzę bezpośrednio na www.abiss.pl nie wyświetlają się artykuły strony głównej, nie odczytywana jest też ta strona jako strona główna na przykład ustawiania widoczności modułów (ustawione tyko na stronie głównej nie wyświetlają się na www.abiss.pl, tylko dopiero po kliknięciu w main).

Strona główna jest już natomiast po kliknięciu na http://www.abiss.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=5

gdzie zrobiłem błąd? bądź co jest przyczyną tego błędu? w topmenu joomli (zakryte przez flash) komponent strony głównej jest na pozycji pierwszej, bo gdzieś o tym czytałem. W tym przypadku nie pomogło - chciałbym uniknąć przekierowania...

nexus246
05-03-2007, 14:14
Komponent musi być na pierwszym miejscu ale koniecznie w mainmenu. Inaczej nie ruszy.

nerhaa
05-03-2007, 14:27
No teraz rozumiem... mój błąd ale może się przydać innym niekumatym (takim jak ja).

Dodałem komponent strony głównej do mainmenu na pierwszej pozycji. Teraz jest w topmenu i mainmenu i jest ok wszystko działa - żeby mi się dane moduły wyświetlały tylko na stronie głównej musiałem podlinkować je do strony głównej w main i top menu i teraz wszystko jest cacy:D

Dzięki :P