PDA

Zobacz pełną wersję : JEvents - jak to zrobić?



andrej
21-02-2015, 17:29
Witam.
Zainstalowałem dodatek 3.1.41. Ładnie to wszystko działa, ale mam kilka pytań:
Kiedy wpisuję rozpoczęcie wydarzenia i jego zakończenie to wklepuję np. 2015-02-22 ; czas rozpoczęcia 00:00, zakończenia 23:59. i zaznaczam brak powtórzeń (przy wydarzeniach cyklicznych). Tutaj wątpliwość - może trzeba zaznaczyć wydarzenia cykliczne: roczne. Chodzi mi o to, żeby to samo wyświetliło się w przyszłym roku i latach następnych...

Drugie, ważniejsze - czy istnieje (pewnie tak) możliwość, żeby wpisane na konkretny dzień wydarzenia np. na dzień 2015-02-22, wyświetlane były od razu W CAŁOŚCI np. na stronie głównej. Następnego dnia oczywiście wydarzenia przypisane do następnego dnia. Inaczej mówiąc - ktoś otwiera stronę główną i od razu (w określonym miejscu) ma możliwość przeczytania wydarzeń jakie są do tej daty przypisane.

I trzecie - najlepiej zobrazuje to skan (jak.jpg) - chodzi mi o to, jak usunąć te zaznaczone elementy - wystarczy mi sam dzień miesiąca?

8117

wini74
21-02-2015, 17:33
zaznaczam brak powtórzeń (przy wydarzeniach cyklicznych). Tutaj wątpliwość - może trzeba zaznaczyć wydarzenia cykliczne: roczne. Chodzi mi o to, żeby to samo wyświetliło się w przyszłym roku i latach następnych...
zaznaczasz brak powtórzeń a chcesz powtórzenia - nie rozumiem

andrej
21-02-2015, 17:46
Takie są opcje przy wydarzeniach cyklicznych. Trochę mnie zmyliły te możliwości przy wydarzeniach cyklicznych: "roczne". Nie bardzo rozumiem dlaczego "Liczba powtórzeń" zaznaczona jest domyślnie i wpisane: 1? Czyżby tylko raz mało się to powtórzyć - otwieram stronę: widzę; otwieram ponownie (albo odświeżam) i już nie ma?
Nie mam też pojęcia co oznacza Lista elementów rozdzielonych przecinkami i skąd się tam wzięła wartość 051. No i co z tym: Licząc od końca roku?
8118

andrej
21-02-2015, 18:52
zaznaczasz brak powtórzeń a chcesz powtórzenia - nie rozumiem

No dobra, odrobina sarkazmu od wini74 przydała się. Ogarnąłem temat z pytania 1. Niestety pytanie dwa i trzy pozostają bez odpowiedzi....
Pozdrawiam
AB

rcz
23-04-2015, 23:27
Ogarnąłem temat z pytania 1.
Jak ogarnąłeś to może podpowiesz co zrobiłeś a może podasz stronę gdzie twój kalendarz się wyświetla?

Robert.