PDA

Zobacz pełną wersję : Jakich komponentów/modułów użyć i jak go z konfigurować



djClaption
26-02-2015, 19:26
Zdarzenia – tu raczej powinny się pokazywać Zdarzenia ogólne dla wszystkich – w stylu – pamiętajcie w marcu o spryskaniu brzoskwini
Zdarzenia indywidualne jakie sobie dodał dany user powinny być gdzieś w Moje konto po zalogowaniu.
jak nie wpiszemy wszystkiego pojawia się komunikat czego brakuje ale wszystko znika – a nie powinno, po co klepać od nowa
przy rejestracji userów przydało by się więcej pól – adres, telefon itd. Najlepiej żeby dało się je dodawać potem i zmieniać w pa
w PA jak edytuje usera to żebym jako admin miał wgląd we wszystko – dane profilu, jakie ma rośliny i zdarzenia, aktywność itd.
w PA fajna opcją by było aby te pola do wpisywania roślin były edytowalne, i możliwa zmiana kolejności. Fajnie tez żeby były w każdym polu juz jakieś do wyboru teksty a ostatni w stylu "inne" i wtedy się wpisuje
Komponent bazy danych
dodaje własne przypomnienie – na kalendarzu powinna domyślnie data dzisiejsza wyskoczyć
wg mnie powinny być w Twoje konto przypomnienia rozdzielone od moich i ogólnych
w PA przy dodawaniu zdarzenia fajnie jakby dotyczy było rozwijane i baza roślin
przy zdarzeniach powinien być login
fajny bajer by był jakby swoja listę roślin można było wydrukować np. do PDF: opis, przypomnienia, zdjęcie
aktualnie na stronie: x gości , y userów i nicki jak na forum phpbb3?
gdzie dodawać/ zmieniać ogłoszenia


Dziękuje za pomoc w ustaleniu komponentów i modułów

weronika
26-02-2015, 22:17
Przykro mi odpowiadać Ci w taki sposób, ale Twoje pytanie bardziej nadaje się do działu zleceń.
Na tym forum ludzie mogą Ci pomóc w drobnych problemach w konkretnym komponencie lub module.
Nikt za Ciebie i tym bardziej za darmo nie będzie dostosowywał komponentów i opisywał ich konfiguracji.
Polecam http://extensions.joomla.org/ - tam znajdziesz wszystkie komponenty i nawet ich dema, możesz założyć na bodajże 90 dni testową Joomla i tam bezpiecznie testować komponenty i ich zastosowania. Jest też http://wiki.joomla.pl/
Ja zanim poznałam Joomla od strony admina, zapłaciłam ładne kilka kafli za zbudowanie strony. Później poznałam jej komponenty, wciągnęło mnie to, trafiłam tutaj, dużo poczytałam i każda kolejna stronka to już zabawa.