PDA

Zobacz pełną wersję : Edytor TinyMCE a Public Fronted jak to zmienić??



sempu
05-03-2007, 19:36
Jak w tytule jak dopisać użytkownikowi z serii "Public Frontend" lub "Public Banked" żeby mogli edytować strone (artykuły) w TinyMCE z strony a nie musieli wchodzić przez ../administrator/ żeby skorzystać z TinyMCE i tam latać po artykułach i szukać tego co trzeba??

dziękuje za pomoc lub wskazanie gdzie moge nzależć rozwiązanie, na forum nie znalazłem.

sempu
06-03-2007, 00:18
dostałem taką odp. ale nadal nie dziala

"Odpowiadając na pytanie: w konfiguracji globalnej jest opcja parametry użytkowników - front, powinna być ustawiona na TAK, ponadto oba edytory muszą być opublikowane."
odp1.
$mosConfig_frontend_login = '1';
$mosConfig_frontend_userparams = '1';
$mosConfig_editor = 'tinymce';
odp.2
są opublikowane

?????????????

wskazówki????????????????

dodam jeszcze że nie korzystam z safari ani opery czyli ThinyMCE powinien dzialaś a nie otwierać okno do pisania html'a

kurtz
06-03-2007, 12:13
[...]

sempu
06-03-2007, 13:58
tak user sam wybiera sobie edytora tylko że ten edtytor (czyt. tinymce) jest tylko dostępny w panelu admina a nie ze strony frontowej bo tam odpala sie edytor "zwykły tinymce" czyli pisanie w html'u

pozdr.
jakieś inne wskazówki?

big_krzysiek
06-03-2007, 18:59
witaj!
zobacz na innej templatce...
wiem ze na tempaltkach o zmiennej rozdzielczosci ( 100%) nie odpala sie edytor z panelu uzytkownika.
mam ten sam problem, pisalem juz o tym problemie na forum..ale chyba wszyscy "wymiekli"....

sempu
06-03-2007, 21:51
to jest problem z templakiem (czyt. <table width=100%...) czy z css'em

jak to rozwiązałeś?

templaka zmienić nie moge zmieniam strone dużej firmy z html;a na cmsa (czyt. joomla)

pozdr.

sempu
06-03-2007, 22:55
UWAGA!!!! dla ludzi z tym problemem dzięki poprzedniej wskazówce doszedłem o co kaman!!!

wystarczy dodać przed <html>
<?php
if ( $my->id ) {
initEditor();
}


//right based combos
if ( mosCountModules( 'right' ) and ( empty( $_REQUEST['task'] ) || $_REQUEST['task'] != 'edit' ) ) {
$right = 1;
}
?>


pozdr. dla przemiłych adminów!!!

wielki dziękie
pozdr.