PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł slidera w artykule wstawiony przez Modules Anywhere nie działa po aktualizacji



MagicWawa
01-03-2015, 23:10
Witam Was ponownie.

Długo nie było problemów, a występujące dało się rozwiązać własnymi pomysłami.
Niestety przyszła "kryska..." i ja potrzebuję Waszej pomocy, a na Was zawsze można było liczyć.

Problem, jak w temacie.

Po aktualizacji do 3.4 (automatycznej) przestały chodzić slidery (Unite Nivo Slider).

Slidery wstawione w artykuł w tabeli przez Modules Anywhere.

Inne moduły wstawiane w to samo miejsce działają. Slidery wstawione w miejsce modułu bezpośrednio działają, więc Modules Anywhere i Unite Nivo Slider działają poprawnie, ale razem cosik kuleją.

Adres strony: www.doradztworeklamowe.com.pl/portfolio-hm.html - pod każdym "kafelkiem" znajduje się link do podstrony ze sliderem.

Bardzo proszę o zerknięcie i ewentualne rady, bo kilkugodzinne poszukiwania niewiele dały.

mac
02-03-2015, 01:37
Przywroc z kopii 3.3.6 i czekaj az Nivo albo Modules Anywchere wypuszcza wersje przystosowana do 3.4.

MagicWawa
02-03-2015, 07:53
Dzięki za pomoc. Myślałem, że uda mi się uniknąć tego, ale... Kopię mam zrobioną przed zmianami na stronie, więc przywrócenie zepsuje kilka godzin pracy, ale trudno. Może uda mi się połączyć kopię 3.3.6 ze zmianami wprowadzonymi już w 3.4.
Jeszcze raz dziękuję.

Jdwind
03-03-2015, 00:59
Wyłącz stronę i poczekaj, będzie mniej roboty :).

MagicWawa
03-03-2015, 08:12
Ha ha ha... Jdwind wujka dobra rado. Jednak wolałem przywrócić kopię, a tabelę content wrzucić z kopii po zmianach i jakoś chodzi z mniejszą ilością pracy. Pewnie, że poczekam, ale na aktualizację dodatków. Przecież zawsze jest jakieś wyjście...