PDA

Zobacz pełną wersję : Odnośnik z artykuł do art. z aktywnym szablonem



gregorjan
03-03-2015, 23:18
Witam mam nadzieję ostatni raz odnośnie tej stronki :spoko:
Obok obrazka "menadżer zespołu" jest odnośnik do artykułu "menager"
Problem w tym, że mam aktywny szablon i po kliknięciu przenosi mnie do artykułu bez lewej kolumny, która powinna znikać ale tylko na "stronie głównej" zresztą po kliknięciu podświetla się ta zakładka
http://expert-headhunters.c0.pl/index.php/praca
Czy wie ktoś jak zostać w zakładce "praca" z lewą kolumną widoczną??

maxik33
04-03-2015, 10:16
Artykuły bez przypisanej pozycji menu traktowane są jak artykuły na stronie głównej. Dlatego moduły po lewej stronie się nie wyświetlają. Artykuł "menager" musisz przypisać do jakieś pozycji menu.

gregorjan
04-03-2015, 18:45
Jeżeli chodzi o utworzenie nowej pozycji w menu z artykułem "menager" i przypisanie go do zakładki np:"praca" to tak zrobiłem. Czy dam przy tej pozycji -opublikuj czy nie opublikowany(żeby nie pokazywał się w menu) to nic nie zmienia

maxik33
04-03-2015, 19:17
A odnośnik "menager" pewnie dalej zostawiłeś po "staremu" - trzeba go podlinkować pod nowoutworzoną pozycję menu .

gregorjan
04-03-2015, 19:27
Rozumiem, że chodzi o wykasowanie starego i dodanie na nowo artykułu w artykule?
jeżeli tak to zmieniałem na nowy już ze 3 razy, dodałem nową pozycję "przedstawiciel" i też nic

maxik33
04-03-2015, 19:38
A moduły z lewej strony masz przypisane tylko do strony startowej ? Bo coś mi tu nie gra ( używasz Advanced Module Manager ? )

gregorjan
04-03-2015, 19:43
W Pliku index.php poleceniami php dałem żeby w przypadku wartości 0 w lewej kolumnie, rozciągał prawą kolumnę na 100% a w przypadku pojawienia się modułu w lewej kolumnie żeby zmniejszał prawą o kilka %.

gregorjan
04-03-2015, 20:49
Ok okazało się, że lewej kolumny nie dopisałem do tych 2ch pozycji.
Ale oczywiście, żeby nie było kolorowo żeby wszystko ładnie działało to te 2 pozycje muszą być w menu, a to mi trochę rozsypuje menu

maxik33
04-03-2015, 21:05
Te dwie pozycje umieść w menu jako pozycje nadrzędne , a nie jako podrzędne.

gregorjan
04-03-2015, 23:00
Nie bardzo mogłem znaleźć(w systemie i w google) gdzie to ustawić, już mi się wszystko miesza.
Próbowałem ogarnąć to jeszcze z pozycji artykuły w kategorii, ale też nie spełniało moich oczekiwań
Po czym "oświetliło" mnie i zrobiłem 2gie menu na stronie z pracą <wow>
Dzięki maxik33 wielki pkt dla Ciebie