PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla, a zarządzanie copwyriterami



laki992
04-03-2015, 10:46
Witam, mam problem. Potrzebuję zbudować platformę na Joomla, która pomoże mi zarządzać grupą copywriterów. Ogólnie potrzebuje zgrać coś na kształt, ofert które można przyjąć, jak ktoś przyjmuje ofertę leci ona na jego profil i najlpeij żeby jeszcze za zlecenie doliczało my wynagrodzenia do jego portfela. Z tąd moje pytanie, czy da się to zrobić na jakichś modach, dodatkach, pluginach joomla? Czy jednak nie znajdę rozwiązania?

Pozdrawiam!

ugly kid joe
04-03-2015, 11:29
Jak coś w stylu oferia.pl, będzie dostępne za około 2 m-ce. 1000 - 1200 zł/komponent + moduły.

laki992
04-03-2015, 14:49
Głównie chodzi mi o taki wewnętrzny system, tylko dla mojej grupy, nic z tytułu udostepniania zleceń gdzie każdy może coś dla kogos zrobić, tylko i wyłącznie wewnętrzny system rozprowadzania tekstów dla osób zarejestrowacnych przeze mnie. Jeżeli chodzi o pieniądze to nie ma znaczenia, może być płatne jak i darmowe. Tylko właśnie pytanie czy można coś takiego poskładać na Joomli czy jedank zlecić napisanie takiego małego CMSa do zarządzania cw.

- - - Updated - - -

A może testował ktoś ProjectFork albo zna coś podobnego?? Teoretycznie chodzi tutaj o projekty, ktoś przejmuje robi i oddaje, zostaje naliczone wynagrodzenie ustalone w projekcie.

ugly kid joe
04-03-2015, 16:43
ProjectFork, to dosyć archaiczny komponent i raczej nie polecałbym do większego projektu, ale jeśli to dla Twojej nielicznej grupy, czemu nie.